ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 13.12.2019

Ostatnia gala przed TLC. Co dalej z Fiendem? Gdzie jest Bryan?

Coś tu śmierdzi. To jedne z pierwszych słów Corbina, które wypowiada podczas dzisiejszego epizodu SmackDown. Ziggler przypomina, że nie dalej jak tydzień temu wysypali na głowę Reignsa kilka puszek psiej karmy. Sytuacja miała miejsce przy jednym ze słupków należących do konstrukcji ringu. Być może smród pochodzi właśnie stamtąd. Król wydaje się usatysfakcjonowany tą odpowiedzią. Mówi, że Romana nie ma jeszcze na SmackDown. Podobno zostanie „spuszczony z łańcucha”. Zobaczymy co to oznacza. Baron opowiada o swoim wspaniałym dorobku w 2019 roku – posłał na emeryturę Angle’a i zdobył tytuł szlachecki! Jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na SmackDown. Wchodzą członkowie New Day. Big E i Kingston mają kilka słów do dodania. Kofi gratuluje Królowi jego dokonań. Naprawdę ma się czym chwalić. Kofi jest wdzięczny losowi, że pozwolił mu przeżyć jeszcze lepszy rok niż Corbinowi. Kingston zdobył tytuł mistrza WWE na WrestleManii. W trakcie swojego panowania pokonał wielu rywali. Między innymi przyjaciela Corbina – Dolpha Zigglera. New Day wchodzą do ringu. Nie podobał im się sposób, w który Corbin i Ziggler potraktowali Reignsa. Król udaje, że nie słyszy Kofiego. Były mistrz WWE ma swoje sposoby, żeby zdobyć zainteresowanie słuchacza. Policzkuje Corbina. Król jest kompletnie wyprowadzony z równowagi. Chce krwi Kingstona, ale jeszcze nie teraz. Corbin i Dolph wycofują się na z góry ustaloną pozycję.

Backstage. Corbin i Ziggler wracają do szatni. Dwóch członków ochrony leży na podłodze bez życia. Samo pomieszczenie jest kompletnie nieuporządkowane. Kto to zrobił?

Backstage. Wywiad z Bliss i Cross. Przyjaciółki zostają zaatakowane przez Rose i Deville. Rywalki zabierają je na arenę. Spieszno im do bitki.

Nikki Cross & Alexa Bliss vs Sonya Deville & Mandy Rose
Zwyciężczynie – Nikki Cross & Alexa Bliss

Backstage. Zayn spotyka Heavy Machinery. Mają dla niego prezent. To kawałek wspaniałej szynki! Sami jest bardzo wrażliwy i nie je mięsa, więc nie jest to trafiony upominek. Zdenerwowany Kanadyjczyk robi Tuckerowi i Otisowi wykład z założeń weganizmu. W końcu nazywa Otisa głupim. To zmienia atmosferę. Zayn zaczyna się wycofywać. Wtedy za jego plecami pojawiają się Nakamura i Cesaro. Uspokojony Sami pewnym krokiem odchodzi. Cesaro niszczy prezent. Otis jest wściekły.

Walka Revival z New Day na TLC, to od teraz Ladders match! Pasy zawisną nad ringiem, a ten kto jest zdejmie, zabierze je do domu.

Shorty G & Mustafa Ali vs Revival


Zwycięzcy – Revival

Backstage. Bayley mówi o swoim powrocie na szczyt i zmianie zachowania. Przeszkadza jej brzdąkanie gitary – to Elias rozmawia z Brooke. Mistrzyni jest wściekła na Gitarzystę. Ten próbuje się wykpić piosenką. Okazuje się ona dość…nieprzychylna dla Bayley. Dana nie może powstrzymać śmiechu. Mistrzyni zaprasza ją do ringu.

Dana Brooke vs Bayley
Zwyciężczyni – Bayley

Klip wideo promujący powrót Sheamusa.

Wywiad z Mizem. Renee wspomina słynną wymianę słów między Mizem a Bryanem podczas Talking Smack. Chce wiedzieć co zmieniło się w A-Listerze. Mizanin mówi, że zrozumiał jak ważny dla SmackDown jest Daniel. Raczej nie zostaną przyjaciółmi, ale potrzebują się nawzajem, żeby podnosić poziom Niebieskiej Tygodniówki. Young przechodzi do sedna sprawy – co z Wyattem? Miz był przerażony kiedy zobaczył zdjęcie swojej rodziny w rękach Braya. Żona i dzieci są dla niego najważniejsi. Jako ojciec jest wściekły i załamany, bo nie wie czego się spodziewać po kimś pokroju Wyatta. Kiedy te słowa opuszczają jego usta, słyszymy krzyk Maryse. Wyatt włamał się do ich domowego systemu kamer. Upiorni mieszkańcy Fun House są w łóżeczku córeczki Miza! Mizanin biegnie do pokoju dziecka. Monroe jest sama w pokoju. Jedyny dowód na obecność kogoś z zewnątrz, to lalka…
https://twitter.com/WWE/status/1205670848515887105

Kolejny odcinek Firefly Fun House. Bray ma przy sobie taką samą lalkę jak ta, którą Miz znalazł w pokoju córki. Wyatt chciał być uprzejmy i podarować przeuroczej Monroe prezent z okazji zbliżających się Świąt. Miz naprawdę kocha swoją rodzinę. Niestety nie zauważył, że poszukując Bryana, odsłonił siebie i swoją rodzinę. Nie można się skupiać na dwóch sprawach na raz. Wyatt ma dla niego radę. Kiedy nie mógł wytrzymać bólu, to nauczył się, że to tak naprawdę tylko zbiór chemicznych oddziaływań w mózgu. Jeśli się postarasz, to możesz „wyłączyć” to uczucie. Miz może zrobić to samo z tą przereklamowaną „miłością”. Poza tym Marine 5 to majstersztyk! Widzimy się na TLC.

Backstage. Ziggler i Corbin znajdują kolejnych dwóch nieprzytomnych ochroniarzy.

Heavy Machinery vs Shinsuke Nakamura & Cesaro
Zwycięzcy – Shinsuke Nakamura & Cesaro

Corbinowi zostało tylko kilku ochroniarzy.
Kofi Kingston vs Baron Corbin
Ziggler zostaje odesłany przez sędziego na zaplecze. Nie może się z tym pogodzić i atakuje Big E’ego. Do walczących dołączają Corbin i Kingston. Arbiter nie może tego tolerować.
Zwycięzca – no contest
Big E i Kingston posyłają rywali na deski. Big E bierze do ręki mikrofon i domaga się tag team matchu.

Baron Corbin & Dolph Ziggler vs Big E & Kofi Kingston
Ziggler wyjmuje kajdanki. Corbin zapina je na nadgarstkach Kofiego.
Zwycięzcy przez dyskwalifikacje – New Day
Kingston zostaje ustawiony w tej samej pozycji co Reigns w zeszłym tygodniu. Król chce wyrównać rachunki z byłym mistrzem. Big E próbuje ratować przyjaciela, ale zostaje znokautowany przez Revival. Kiedy Dolph wyciąga psią karmę na arenie pojawia się Reigns. Big Dog pewnym krokiem zmierza do ringu, nokautując po drodze kilku ochroniarzy i Revival. Bójka trwa kilka minut, a szala zwycięstwa przechyla się raz w jedną, raz w drugą stronę. W końcu Roman dostaje dodatkowy zastrzyk adrenaliny i kończy to przedstawienie. Corbin ucieka na zaplecze, a Reigns uwalnia Kingstona.


Do zobaczenia na TLC!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552