ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 10.01.2020

Zbliżamy się do Royal Rumble. Jak na informację o Brocku wchodzącym do tytułowej walki zareagują Niebiescy?

Galę rozpoczynamy od kolejnego epizodu MizTV. Zanim Mizanin zaprosi do ringu swojego dzisiejszego gościa ma do przekazania pewien komunikat. Chciałby przeprosić Kingstona. Miał zły dzień. Wszystkie emocje, które zbierały się w nim w ciągu całego miesiąca uderzyły jak fala tsunami. Ma nadzieję, że to już się nie powtórzy. W kontrolowaniu emocji może mu pomóc przyjaciel, jego dzisiejszy gość – John Morrison. A-Lister wymienia osiągnięcia Johna. Gość doskonale się bawi. Kiedy dostaje do ręki mikrofon nie skupia się na sobie. Mówi o sytuacji swojego przyjaciela. Uważa, że jego największym problemem są obłudni fani, którzy się od niego odwrócili. Nie szanują pracy Miza, bo nigdy nie byli w kwadratowym pierścieniu. Nie zdają sobie sprawy ile wyrzeczeń i pracy kosztuje bycie gwiazdą WWE. Przerywa mu pojawienie się New Day. Kingston nie zgadza się z tym co mówi John. Miał nadzieję, że Miz po prostu przeprosi i zamknie temat. Nie może winić fanów za wszystkie swoje problemy. Czasami trzeba zapomnieć o złych wydarzeniach i z uśmiechem iść dalej przez życie. Miz szanuje ostatnie panowanie Kofi’ego jako mistrza WWE. Szanuje też jego sześciosekundową porażkę z Lesnarem. Nie rozumie dlaczego Kingston odpuścił i nigdy nie ubiegał się o rewanż. Mizanin podziwia ten „uśmiech” Kingstona. Robi się gorąco.

Big E i John Morrison zasiadają przy stole komentatorskim na czas tej walki.
The Miz vs. Kofi Kingston
W trakcie walki Big E i John opuszczają swoje krzesła i zajmują miejsca w narożnikach swoich przyjaciół.
Mizanin ląduje poza ringiem. Wdaje się w dyskusję z kumplem Kofi’ego. Morrison nokautuje Big E’ego. Kofi skupia całą swoją uwagę na Johnie. To pozwala Mizowi wrócić do ringu, zajść rywala od tyłu i wykonać akcję kończącą.
Zwycięzca – The Miz

Kolejny odcinek Firefly Fun House. Bray nas wszystkich kocha! No może nie do końca „wszystkich”. Daniel Bryan nie zalicza się do tej grupy. Wydaje mu się, że ON czuję do niego coś kompletnie odwrotnego. Na początku ON chciał mu tylko przypomnieć. Pojawiają się przebitki z przeszłości – Bryan dołącza do Wyatt Family, a potem ją zdradza. Potem chciał, żeby się zmienił. To się udało. Teraz, kiedy Daniel chce odebrać im ich ulubioną zabawkę (zakłada pas mistrza WWE na ramię), ON chce go skrzywdzić i to w taki sposób, żeby bolało.

Backstage. Sonya motywuje Rose przed jej dzisiejszą walką. Mandy tak naprawdę jej nie słucha. Jest skupiona na jakimś pakunku. Mówi, że musi coś załatwić przed tym jak wejdzie do kwadratowego pierścienia.

Elias zajmuje ring. Śpiewa pieść o Royal Rumble. Wyśmiewa klatkę Rowana i związek Lashleya z Laną. Nie może również zabraknąć wzmianki o Brocku, który (cytuję) „boi się mówić”.

Backstage. Rose podchodzi do Otisa. Tucker próbuje odciągnąć przyjaciela. Mandy przeprasza za swoje zachowanie. Powinna zareagować kiedy Ziggler rozdeptał ciasto przygotowane przez mamę Otisa. Jest jej bardzo przykro. W wymienionym wyżej pakunku jest ciasto, które przygotowała dla Otisa.
https://twitter.com/WWE/status/1215812332716285952

Alexa Bliss vs. Mandy Rose
Pojawia się Otis. To rozprasza Bliss i pozwala Mandy zdobyć przewagę.
Zwyciężczyni – Mandy Rose
https://twitter.com/WWE/status/1215814600991608833

Lacey Evans wchodzi do ringu. Jest gotowa do walki z Banks. Na titantronie pojawia się Bayley. Informuje Evans, że Sasha nie jest dzisiaj obecna na SmackDown. Cóż, może następnym razem Evans będzie miała więcej szczęścia. Lacey proponuje, żeby mistrzyni stanęła w ringu zamiast przyjaciółki. Bayley nie chce o tym słyszeć. Nie musi wykonywać rozkazów Evans. Nie jest jej córką. Lacey rusza na zaplecze.
Evans znajduje drzwi do szatni mistrzyni. Bayley pojawia się za jej plecami i zaczyna okładać ją pięściami. Rzuca kolejną kąśliwą uwagę dotyczącą dziecka Lacey. Rywalka powstaje z popiołów. Mistrzyni nie jest w stanie powstrzymać prącej do przodu oponentki. Udaje jej się uniknąć potężnego prawego i uciec.

Backstage. Bryan rozumie zachowanie Wyatta i Fienda. Demon się boi. Wie, że Daniel pamięta nie tylko swoje utarczki z Family, ale również to, jak ją ośmieszył i rozbił od środka. Bryan wie, że Fienda można zwyciężyć. Na ekranie za Danielem pojawia się Rambling Rabbit. Jest wielkim fanem talentu Bryana. Pretendent się nie myli. Istnieje sposób na pokonanie Fienda. Wyatt chwyta Rabbita rękawicą opatrzoną napisem „Hurt”. Maskotka już nie wyjawi sekretu Bray’a.
https://twitter.com/WWE/status/1215817872909459457

Braun Strowman vs Shinsuke Nakamura
Zwycięzca – Braun Strowman

Backstage. Bryan znajduje w szatni prezent. W środku jest martwy Rambling Rabbit.

Kolejne promo Sheamusa. Tym razem Irlandczyk uderza w Shorty’ego. Uważa, że maleństwa nie powinny wchodzić do ringu. To nie jest coś słodkiego, co powinno się doceniać. Takie podejście trzeba bezwzględnie tępić.

Roman Reings wchodzi do ringu. Przyznaje, że końcówka ubiegłego roku była dla niego trudna. Corbin i Ziggler dali mu się we znaki. Jednak karta odwraca się razem z początkiem nowego dziesięciolecia. Roman oficjalnie rezerwuje sobie miejsce w RR matchu. Od dawna nie był tak szczęśliwy i pewny siebie. Wie, że może liczyć na swoją rodzinę. Szczególnie na pewnych dwóch braci, którzy powrócił podczas końcówki ostatniego SmackDown. Wchodzą Usos. Są dumni ze swojego kuzyna. Obiecują nauczyć Corbina i jego kolegów szacunku. O wilku mowa – na arenie pojawia się Król w towarzystwie Dolpha. Monarcha uważa, iż Reigns zasłużyła na wszystko co go spotkało po tym jak przeszkodził Corbinowi w zdobyciu pasa Universal. Usos zaczynają krzyczeć, odpowiada im Ziggler. Robi się gorąco. Czas na walkę wieczoru!

The Usos vs Dolph Ziggler & King Corbin
Pojawiają się Dash i Dawson. Ich wejście rozprasza braci Uso i pozwala ich rywalom przejąć inicjatywę. Powracający Reigns nokautuje Revival i wyrównuje szanse. Usos znów dyktują warunki.
Reigns wykonuje Spear na Corbinie kiedy ten pojawia się poza ringiem.
Zwycięzcy przez dyskwalifikację – Dolph Ziggler & King Corbin
Reigns jeszcze nie skończył porachunków z Corbinem. Przygotowuje stół komentatorski kiedy…ROBERT ROODE! Powracający przyjaciel Króla atakuje Romana! Następnie do spółki z Corbinem i Zigglerem kładzie do snu braci Uso. Roode, Ziggler i Corbin tryumfują.