ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 03.01.2020

Pierwsza Niebieska Tygodniówka w nowym roku!

Backstage. Miz podchodzi do rozgrzewającego się Bryana. Po tym co zrobił mu Fiend bardzo chce się na nim zemścić. Pragnie odebrać mu wszystko co dla niego drogie i napawać się jego cierpieniem. Daniel zwyciężył A-Listera w uczciwej walce, więc Mizanin nie bierze się mieszał w jego starcie z Wyattem. Prosi jednak, żeby Amerykański Smok nie miał litości i wykończył Fienda. Dla dobra wszystkich członków rosteru.

Galę otwierają Banks i Bayley. Mówią o tym jak wspaniały był dla nich zakończony kilka dni temu rok. Podjęły się wprowadzenia poważnych, ale potrzebnych, zmian w swojej karierze. Zawdzięczają temu sukcesy – Banks powróciła i od razu stała się ważną częścią dywizji, a Bayley dalej piastuje urząd mistrzyni tejże dywizji. Poza tym stały się prawdziwymi wzorami do naśladowania. Wchodzą Evans i Brooke. Lacey jest wściekła, ale nie w taki zwyczajny, wybuchowy sposób. Jej wściekłość jest zimna i wyrachowana, ocieka nią każde, wypowiadane zupełnie spokojnie słowo. Ma dość tego w jaki sposób Bayley miesza w głowach dzieciom. Nie zapomniałą również, że Banks pozwoliła sobie wmieszać w tę rywalizację jej dziecko. Córka Evans, bo o niej mówimy, jest również wystawiona na działanie Bayley. Najwyższy czas, żeby ktoś położył temu kres. Wchodzą Bliss i Cross. One z kolei wezmą udział w tej walce z bardzo prozaicznych pobudek – chcą złapać kilka znaczących zwycięstw, żeby niedługo odzyskać tytuł mistrzyń dywizji tag team.

Alexa Bliss & Nikki Cross vs Lacey Evans & Dana Brooke vs Sasha Banks & Bayley
Zwyciężczynie – Dana Brooke & Lacey Evans (Dana przypina Banks)

Backstage. Mandy życzy Otisowi szczęśliwego nowego roku. Mężczyzna nie chce na nią patrzeć. Od słowa do słowa dowiadujemy się, że co prawda mężczyzna nie widział tego, co Ziggler zrobił z ciastem, który dał Rose. Za to jego mama, autorka wspomnianego wypieku, oglądała tamten epizod SmackDown. Pojawia się Tucker. Patrzy z dezaprobatą na Mandy. Prosi partnera, żeby skupił się na walce.

Backstage. Kingston i Big E świętują nowy rok. Spotykają Miza. Kofi próbuje poprawić mu humor wyliczając jego dokonania w zakończonej dekadzie. Lista jest dość długa. Mizanin był w walce wieczoru WrestleManii, zdobywał rozliczne tytuły mistrzowskie. Miz nie jest w nastroju. Nie może zapomnieć o tym co zrobił mu Fiend. Nie oczekuje, że członkowie New Day go zrozumieją, ale wielce nietaktowne jest oczekiwanie od niego „pozytywnego myślenia”. Miz z chęcią spotkałby się w ringu z Kingstonem. Kofi powstrzymuje Big E’go, który pali się do tego, żeby ten konflikt rozwiązać tu i teraz. Widzi, że Fiend siedzi głęboko w głowie Mizanina. Rozumie frustrację Miza i przyjmuje jego wyzwanie.

Elias z piękną piosenką. Wspomina o tym, że Corbin powinien zniknąć, a Revival przejść fundamentalne zmiany, ponieważ są gorsi od Zigglera. Nie oszczędza też Shane’a, którego, po ewentualnym powrocie, z chęcią wysłałby na Raw.

Backstage. Revival narzekają na głupie gimmicki walk. Spotykają Shorty’ego. Chłopak próbuje przekonać Wildera i Dawsona, żeby zaakceptowali swoje wady i pogodzili się z samym sobą. Gwarantuje im, że pozwala to odkryć nowe szczyty możliwości. Dash twierdzi, że mimo tych wielkich słów nic się nie zmieniło w karierze Gable’a. Shorty rzuca mu wyzwanie. Wilder przyjmuje.

Scott Dawson dołącza do komentatorów na czas trwania tego starcia.
Shorty G vs Dash Wilder
Zwycięzca – Shorty G
Revival atakują i nokautują Shorty’ego. Zaczyna grać dawno nie słyszana muzyka… SHEAMUS jest na SmackDown! Dash i Dawson opuszczają ring. Irlandczyk wykonuje Brogue Kick na Gable’u.

The Miz vs Kofi Kingston
Zwycięzca – Kofi Kingston
Miz atakuje Kofiego po walce. Jest naprawdę zagubiony. Nie rozumie dlaczego fani się od niego odwrócili.

Backstage. Bryan używa przykładu Miza, żeby pokazać destrukcyjny wpływ Fienda na zdrowie psychiczne jego przeciwników. Nie wytrzymali Balor, Rollins i Miz. Właściwie tylko Daniel nie przeszedł załamania. Będzie gotowy na Royal Rumble. Reigns, który będzie dzisiaj jego partnerem w walce wieczoru, bardzo się z tego cieszy. Skoro Roman wygra Rumble, a Bryan odbierze pas Wyattowi, to spotkają się na WrestleManii. Dzisiaj udowodnią swoją wyższość nad Corbinem i Zigglerem.

Backstage. Dziennikarka puka do drzwi szatni Miza. Otwiera je… JOHN MORRISON!


Mówi, że Mizanin nie ma już nic dodania.

Gulak przygotował prezentację wyjaśniającą dlaczego Otis nie umówi się z Rose. Powiedzieć, że jego rywal nie jest z tego powodu zadowolony, to jak nic nie powiedzieć.
Otis vs Drew Gulak
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1213283198131720193
Zwycięzca – Otis

Braun Strowman vs Cesaro
Zwycięzca – Braun Strowman
Po walce Nakamura wykonuje Kinshasa na Braunie.

Roman Reigns & Daniel Bryan vs King Corbin & Dolph Ziggler
Kiedy Bryan staje w ringu światła zaczynają migotać, a na arenie rozbrzmiewa śmiech Wyatta. Trwa to dosłownie chwilę. Wracamy do walki.
Daniel trafia Zigglera latającym kolanem. Wygląda na to, że będzie to koniec tego widowiska. Gasną światła. Pojawia się Fiend. Bryan próbuje z nim walczyć, ale nie ma szans. Demon zapina Mandible Claw i rzuca Bryanem jak szmacianą lalką. Parę sekund później znika. Reigns zostaje sam przeciwko dwóm rywalom. Ziggler i Corbin wyjmują kajdanki i przypinają Reignsa do dolnej liny ringu. Dolph wyciąga psie jedzenie. Wygląda na to, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki.


The Usos! Bracia powracają i ratują kuzyna z rąk oprawców. Najpierw Dolph, a chwilę później Corbin, ląduje pozbawiony przytomności na podłodze.