ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki AEW Revolution 2020

Po listopadowym Full Gear przyszedł czas na kolejne PPV spod szyldu AEW!

Chicago, Illinois

Buy-in

SCU (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Dark Order
Zwycięzcy – Dark Order
Członkowie sekty rzucają się na przegranych. Z pomocą przychodzi im znany zapaśnik z Chicago – CM Punk Colt Cabana. Popularny „Boom Boom” szybko traci przewagę, którą dało mu zaskoczenie i pada ofiarą przewagi liczebnej Dark Order. Szalę zwycięstwa ostatecznie przechyla pojawienie się Danielsa. Christopher, ubrany w długą szatę, udaje Przywódcę Dark Order. Jego pojawienie się pozwala SCU i Cabanie wyrzucić rywali z ringu.

Główna karta

Żona Hagera zasiada w pierwszym rzędzie. Przed rozpoczęciem walki Jake otrzymuje od niej całusa. Pewnie na szczęście.
Jake Hager vs. Dustin Rhodes
Dustin wymierza rywalowi pięknego kopniaka poza ringiem. Pech chciał, że działo się to tuż przed twarzą żony Jake’a. Kobieta próbuje uderzyć Rhodesa, ale ten blokuje cios po czym…całuje żonę rywala!
Po jednym z Clothesline’ów, którymi Hager raz za razem okłada rywala w narożniku, Jake wykonuje językiem ten sam ruch, co Tyson Fury podczas ostatniej walki z Wilderem.
Kilka minut później Hager zapina trójkąt rękoma i próbuje udusić rywala. Sędzia widzi, że Dustin zaczyna tracić przytomność i przyznaje zwycięstwo członkowie Inner Circle.
Zwycięzca – Jake Hager

Bijatyka rozpoczyna się poza ringiem. Panowie okładają się pięściami i rzucają o barykady. Guevara kładzie Allina na stole i rzuca się na niego z wysokości trzeciej liny. To wszystko jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem starcia.
Sammy Guevara vs. Darby Allin
Zwycięzca – Darby Allin
Allin chciał zaaplikować rywalowi jeszcze trochę bólu. Sammy’ego ratuje Hager.

Young Bucks vs. Kenny Omega & „Hangman” Adam Page (c) o tytuł mistrzów dywizji TT
Walkę rozpoczynają Nick i Kenny. Po kilku wymianach przybijają piątkę i wpuszczają do ringu swoich partnerów. Pomiędzy Mattem i Adamem nie ma takiej nici porozumienia. Kiedy Jackson próbuje podać rękę Page’owi spotyka się nie tylko z odmową – Hangman pluje rywalowi w twarz. Od tej chwili atmosfera wzajemnego szacunku zaczyna powoli znikać.
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Kenny Omega & „Hangman” Adam Page
Po walce dochodzi do pojednania pomiędzy Bucksami a Omegą. Page przez chwilę zmaga się z myślami po czym decyduje się opuścić ring. Jacksonowie również opuszczają kwadratowy pierścień. Zostaje w nim tylko Kenny. Adam odkład pas i wygląda jakby szykował się do wykonania Buckshot Lariat na partnerze. Tak się jednak nie dzieje. Omega i Page ramię w ramię wracają na zaplecze.

Nyla Rose (c) vs. Kris Statlander
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Nyla Rose

Młody Rhodes wchodzi przy akompaniamencie zespołu Downstait, który pojawił się dzisiaj w Chicago.
Cody (z Arnem Andersonem i Brandi Rhodes) vs. MJF (z Wardlowem)
Cody wykonuje dwa finishery i szykuje się do trzeciego. MJF odpowiada uderzając rywala pięścią uzbrojoną w pierścień z diamentem. Rhodes pada jak rażony piorunem.
Zwycięzca – MJF

PAC vs. Orange Cassidy
Pojawiają się Lucha Brothers i atakują Best Friends. To odwraca uwagę sędziego i Orange’a. Anglik wykorzystuje ten moment.
Zwycięzca – PAC

Theme song Jericho również doczekał się wykonania na żywo. Piosenka „Judas” została zaśpiewana przez chór.
Chris Jericho (c) vs. Jon Moxley do tytuł mistrza AEW
Moxley wydaje się być u kresu sił. Chwilę wcześniej Jericho zaatakował jego zdrowe oko, pozbawiając go w ten sposób wzroku. Jon raz za razem przeszywa pięściami powietrze, nie mogąc znaleźć szczęki rywala. Nagle Mox trafia, wykonuje Paradigm Shift i…zdejmuje opaskę! Okazuje się, że pretendent ma wręcz jastrzębi wzrok. Moxley dokłada drugi Paradigm Shift, po czym przypina Chrisa.
Zwycięzca i nowy mistrz AEW – Jon Moxley
Po walce Jon bierze do ręki mikrofon. Dziękuje fanom, których wsparcie napędza nie tylko jego, ale całą federację. Ten pas, który spoczywa na jego ramieniu, tak naprawdę należy do nich. Mox z chęcią zmierzy się z każdym rywalem, który znajdzie w sobie odwagę, żeby wejść z nim pomiędzy liny. Na razie jego następnym przeciwnikiem będzie butelka dobrej whisky.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552