ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wynik próby opatentowania „Broken” przez Impact!, AJ Styles i Kenny Omega komentują stare zdjęcie, Wywiad z Bullym Rayem

– PWInsider donosi, że wszystkie 4 znaki towarowe powiązane z Broken Universe, które Global Force Wrestling próbowało opatentować, zostały odrzucone przez Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych z jak się okazuje wielu powodów.
1. Matt Hardy jako pierwszy zgłosił do urzędu hasło „Broken Matt”, co biuro patentowe mogło uznać za dość dziwnie podobne. GFW będzie musiało udowodnić, że nie ma między nimi a Mattem żadnych konfliktów, a także wskazać czy hasło nie odnosi się do żyjącego człowieka. Jeżeli im się to nie uda, to Hardy będzie musiał się pod tym podpisać.

2. Hasło „Brother Nero” zostało odrzucone, dlatego, ze GFW nie umiało potwierdzić, że nie odnosi się to do tożsamości żyjącego człowieka. Jeśli nie, będą musieli mieć podpis Jeffa Hardy’ego.

3. Hasło „Broken Brilliance” zostało odrzucone ze względu na to, że federacja nie potrafiła skonkretyzować czy hasło ma jakiekolwiek znaczenie w profesjonalnym wrestlingu, czy jest po prostu „tytułem sztuki”.

4. „Vanguard1” zostało odrzucone z powodu zbyt wielu podobieństw do istniejącego już trademarku nie powiązanego z wrestlingiem.
Zostało również zaznaczone, że wszystkie cztery hasła zostały także odrzucone, ponieważ sformułowania wykorzystane do identyfikacji oraz klasyfikacji dóbr niematerialnych były zbyt ogólnikowe.

– W zeszłym tygodniu członek Bullet Clubu – Tama Tonga zatweetował życzenia urodzinowe skierowane do byłego członka BC – Finna Balora. Zdjęcie przedstawiało Bullet Club oraz Finna bijącego Kennego Omegę zanim przyłączył się do frakcji. Zapoczątkowało to interesującą wymianę zdań. Ów wymiana zawierała tweety Matta Jacksona z The Young Bucks, Kenny’ego Omegi, oraz gwiazdy WWE i byłego szefa Bullet Clubu AJ Stylesa.
Omega powiedział, że samo zdjęcie nie było zbyt pochlebne. AJ odpowiedział „Wiem co masz na myśli”, co było oczywistym odwołaniem do całego Bullet Clubu bijącego go przed tym, jak opuścił NJPW i Bullet Club i udał się do WWE. Tak przedstawia się cała dyskusja.

– Bully Ray udzielił ostatnio wywiadu dla A Music Blog, Yea? (AMBY) w którym porusza wiele tematów. Poniżej najciekawsze momenty.

Kto zawsze przyciąga jego uwagę:

Jest zbyt wielu bym mógł wszystkich wymienić. W dzisiejszych czasach jest wielu wrestlerów. W samym Ring of Honor nie umiałbym wybrać jednego, Christopher Daniels, Frankie Kazarian czy Jay Lethal są mistrzami wymian i gośćmi, który są w stanie zrobić wszystko.

O byciu „Bullym Rayem” raz jeszcze:

To świetne uczucie być znowu Bullym Reyem, bo mam nadzieję, że to jest to, co fani chcą zobaczyć. Ludzie mówili mi, – odkąd stworzyłem Bully’ego Raya z jakieś 6 lat temu – że to jest postać za którą najbardziej mnie lubią. Cofając się do czasów WWE, gdzie wraz z D-Vonem mieliśmy swój ostatni run jako Dudley Boys, no, było to zabawne. Przejechaliśmy cały świat, mieliśmy „to coś”, jednak wiem, że z perspektywy fana nie było to coś, czego oni do końca chcieli. Tak więc bardzo dobrze jest wejść na Ring of Honor i być wersją siebie, którą ja sam i fani uwielbiają najbardziej.

Cały wywiad znajdziecie poniżej.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783