ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wydarzenia po WWE Super-Show Down

– W dniu dzisiejszym byliśmy świadkami gali Super Show-Down, po której znamy kilka istotnych faktów odnośnie przyszłości WWE.

– Daniel Bryan pokonał w bardzo krótkim pojedynku The Miza i został pretendentem do WWE Championship. Kilka minut po pojedynku generalna menedżer SmackDown Live Paige potwierdziła, że Bryan zawalczy z AJ’em Stylesem, (który obronił tytuł w walce z Samoa Joe) podczas Crown Jewel, które odbędzie się już 2 listopada w Arabii Saudyjskiej.

– Prawdopodobna wydaje się być także walka DX kontra Brothers of Destruction, którą zwiastuje końcówka gali Super Show-Down, podczas której Undertaker i Kane zdewastowali Shawna Michaelsa i Triple H’a po przegranym pojedynku Deadmana na rzecz Huntera.

Aktualna karta Crown Jewel:

1. WWE Universal Championship Triple Threat Match
Roman Reigns (C) vs. Braun Strowman vs. Brock Lesnar

2. WWE Championship Match
AJ Styles (C) vs. Daniel Bryan

Odbędzie się też turniej World Cup

– Podczas Super-Show Down zostało też potwierdzone, że Rounda Rousey będzie broniła RAW Women’s Championship podczas WWE Evolution. Jak podkreślił Michael Cole, jej przeciwniczka zostanie ogłoszona w przeciągu kilku tygodni.

Aktualna karta Evolution:

1. RAW Women’s Championship Match
Rounda Rousey (C) vs. ???

2. Normal Match
Trish Stratus vs. Alexa Bliss

3. Normal Match
Mickie James vs. Lita

4. NXT Women’s Championship Match
Kairi Sane (C) vs. Shayna Baszler

5. Finał Mae Young Classic 2018

– Becky Lynch obroniła SmackDown Live Women’s Championship podczas pojedynku z Charlotte Flair. Mistrzyni co prawda przegrała, jednak przez DQ więc tytuł nie zmienił posiadaczki. Po walce Charlotte zaatakowała Becky, jednak to Lynch wygrała brawl. W związku z tymi wydarzeniami GM SmackDown Live Paige zapowiedziała, że podczas najbliższego SmackDown Live dojdzie do kolejnego pojedynku o SmackDown Women’s Championship pomiędzy tymi paniami.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778