ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE2K17 – recenzja (PS4)

wide_cover_thumb

Gry WWE. Produkcje, na które przez cały rok czekają wszyscy fani, i które co roku aktualizowane są nie tylko o nowe postacie i ruchy, ale także o nowe tryby i dodatki do nich. Tegoroczna odsłona gry wydana przez studio 2K, tworzące m.in. serię gier NBA, to już ich czwarta produkcja spod szyldu największej federacji pro wrestlingowej na świecie.

W tym roku produkcji zabrakło trybu Showcase. Myślę, że to bardzo dobre posunięcie ze strony producenta. Nudziło mnie ciągłe odwzorowywanie przeszłości. O ile cały pomysł przeżycia Attitude Ery w WWE’13, czy stoczenie największych walk z każdej odsłony WrestleManii było czymś świeżym i w miarę dobrze się przyjęło, tak śledzenie kariery poszczególnych wrestlerów stało się aż nadto nudne.

Zaktualizowany MyCareer Mode, całkowicie nowe WWE Universe, a co najważniejsze – fani doczekali się upragnionego wyjścia na backstage podczas starcia i walki w publiczności.

WWE2K17 przygotowało dla nas wyśmienity produkt, a przynajmniej tak zapowiadało się jeszcze przed premierą. Jak gra spisuje się w rzeczywistości? Czy jestem z niej zadowolony? Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552