ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE zatrudniło byłego zawodnika MMA, Rousey na gali Hell in a Cell 2015? Oraz więcej!

Seth-Petruzelli-640x370
– WWE zatrudniło byłego zawodnika MMA, Setha Petruzelliego.

Były zawodnik takich organizacji mieszanych sztuk walki jak UFC czy Bellator został zatrudniony w roli trenera w Performance Center w Orlando gdzie obecnie mieszka. Petruzelli będzie pracował trzy dni w tygodniu.

– WWE zastanawia się nad występem Rondy Rousey i Erica Bishoffa w przyszłych odcinkach podcastu Steve’a Austina.

– Będąc przy temacie obecnej mistrzyni UFC w wadze koguciej to miesiąc temu odbywały się rozmowy o ewentualnym występie w jakimś segmencie na gali Hell in a Cell 2015. Tym bardziej, że Ronda obecnie przebywa w Los Angeles, gdzie odbędzie się gala, jednak ze względu na to, iż występ Rousey na przyszłorocznej WrestleManii jest mało prawdopodobny to jej pojawienie się na niedzielnym PPV nie jest spodziewany.

– Jak już wiadomo obecny mistrz Stanów Zjednoczonych, John Cena po gali Hell in a Cell zniknie z WWE TV i dostanie kilka tygodni wolnego. Jego powrót zaplanowany jest na dzień 26 Grudnia, gdzie w Madison Square Garden w Nowym Jorku będzie bronił tytułu przeciw Sheamusowi.

– Na koniec cotygodniowy wywiad Michaela Cole’a. Tym razem jego gościem był Bray Wyatt, który opowiadał m.in o powrocie Rowana, kontuzji Ortona oraz rywalizacji z Reignsem:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552