ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE zastrzegło ringname’y zawodników, Kolejny zawodnik AEW kontuzjowany oraz więcej!

– WWE po raz kolejny zastrzegło ringname’y zawodników.

Siedem kolejnych imion ringowych, z których korzystają zawodnicy, należy od jakiegoś czasu do WWE, w tym 5 z NXT. Mowa tutaj o Aliyah, WALTERZE, Matt’cie Riddle, Biance Belair, Drew Gulaku, Humberto Carillo i The Ilconics. Interesujące jest to, że federacja zastrzegła znowu prawdziwe imię i nazwisko zawodnika – ringname „Matt Riddle” należy teraz do WWE, podobnie jak ringname Johna Ceny.

– Wczoraj do informacji publicznej została podana informacja, że Jon Moxley nie wystąpi na gali AEW All Out z powodu zakażenia, które wdarło się w łokieć zawodnika. Dzisiaj okazało się że Rey Fenix również doznał kontuzji. Podczas walki w Big Time Wrestling, kiedy on oraz Pentagon Jr. walczyli przeciwko Juventud Guerrerze oraz Teddym Hartcie, Fenix wykonał superkick na drugim z przeciwników. Podczas tego ciosu coś poszło nie tak i Fenix doznał prawdopodobnie bardzo poważnej kontuzji nogi. Na ten moment nie ma informacji, czy nie zawalczy on na All Out.

 

– Wygląda na to, że Finn Balor oraz Vero Rodriguez pobrali się. Nie ma jednak wielu zdjęć z tego wydarzenia.  Ślub był raczej prywatną ceremonią, na którą zawodnik oraz prezenterka WWE zaprosili jedynie najbliższych:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Welcome to the jungle #forevergang

Post udostępniony przez Finn Bálor Forever (@finnbalor)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W

Post udostępniony przez verolaguera (@verolaguera)