ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE WrestleMania 33: ZAPOWIEDŹ, POTENCJALNE SPOILERY, KARTA WALK, OCZEKIWANIA I INNE

WrestleMania 33 już w tę niedzielę! Czekaliśmy na tę galę cały rok. Czy było na co czekać?

Słyszałem od wielu osób, że w tym roku w ogóle nie czują klimatu Największej Sceny Ze Wszystkich. Mam tak samo! Uważam, że tym razem WWE nie zaoferowało nam w pełni tego, co by mogło. Osobiście muszę zastosować coś w rodzaju wrestlingowego In Vitro i samemu wdać się w nastrój najważniejszego święta fanów tej rozrywki sportowej. Co to znaczy? Codziennie włączam ekskluzywne materiały wideo związane z poprzednimi WrestleManiami, czy właśnie oglądam minione gale. Trochę mi to pomogło, jednakże nadal nie jest tak, jak powinno być. Może w sobotę, czy w niedzielę wieczorem klimat przyjdzie sam…

Jak już pisaliśmy, theme song tegorocznej WrestleManii wykonany będzie na żywo na Największej Gali roku przez Pitbulla, Flo Ridę, Lunchmoney Lewisa oraz Stephena Marleya. Utwór America The Beautiful zaśpiewa zaś Tinashe.

Do Hall Of Fame WWE w tym roku przydzieleni zostali “Ravishing” Rick Rude, Beth Phoenix, Diamond Dallas Page, Theodore Long, The Rock ’n’ Roll Express oraz ku uciesze wszystkich Kurt Angle! Pojawili się oni na ceremonii HOF, ale pojawią się też na samej WrestleManii.

Gospodarzami gali będą The New Day, co jest jak dla mnie kolejnym strzałem w kolano, ponieważ hype na nich minął już w zeszłym roku, a co dopiero teraz. No cóż… będzie trzeba to przeżyć.

Warto też wspomnieć, że będzie to pierwsza WrestleMania od bardzo dawna, na której występuje już podział głównego rosteru na brandy. Szkoda tylko, że to chyba szósta WM’ka z rzędu, na której głównymi atrakcjami są part-timerzy. Cóż, widocznie Wujek Vince jest im starszy, tym głupszy.

Przyjrzyjmy się bliżej każdej z… zaraz, co? Zapowiedziano aż 13 walk?! No cóż… w takim razie przyjrzyjmy się bliżej każdej z 13 walk.