ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Wrestlemania 32 – Wyniki [Aktualizacja na żywo]

20160403_WM32_Crowd--61de649a91b899ed97bc36b2bb010e3c

Poniżej znajdziecie wyniki WrestleManii 32, która odbyła się wczoraj w Dallas w Teksasie:

Kick-Off 23:00 – 01:00

Panel podczas Kick-Offu był prowadzony przez Renee Young, Litę, Bookera T oraz Corey’a Graves’a.

1. WWE United States Championship Match

Kalisto (c) vs. Ryback

Pod koniec walki Ryback chciał wykonać na swoim przeciwniku Powerbomba, lecz Kalisto zdołał uciec i później zainkasować Salida del Sol.

2

Zwycięzca: Kalisto

2. 5 on 5 Tag Team Match

Team Total Divas vs. Team Bad & Blonde

Brie Bella poddała Naomi i zdobyła pin w tym starciu. Po walce Nikki dołączyła do teamu Total Divas i celebrowała razem z nimi.

1

Zwyciężczynie: Team Total Divas

– W ringu znalazła się Lita, która miała dla publiki wielkie ogłoszenie. Wspominała o wielu kobietach, które walczyły w WWE i były mistrzyniami kobiet, a także powiedziała kilka słów na temat dzisiejszej walki o pas Div. Następnie ogłosiła, że zwyciężczyni dzisiejszego Triple Threatu nie wygra pasa Div, lecz otrzyma nowy pas Women’s Championship.

3

3. Tag Team Match

The Dudley Boyz vs. The Usos

Walka zakończyła się Super kickiem od jednego z Usosów, którego otrzymał Bubba Ray.

4

Zwycięzcy: The Usos

– Po walce The Dudley Boyz zaatakowali Usosów i wyciągnęli stoły. To jednak Jimmy i Jay położyli na nie Devona oraz Bubbe, a następnie wykonali na nich splashe prosto z narożników.

Główna karta 01:00 – 05:00

Na samym początku Fifth Harmony zaśpiewały „America The Beautiful”.

4. Ladder Match o WWE Intercontinental Championship

Dolph Ziggler vs. The Miz vs. Sami Zayn vs. Stardust vs. Sin Cara vs. Zack Ryder vs. Kevin Owens (c)

Pod koniec walki Sami Zayn i Kevin Owens walczyli ze sobą na drabinie, lecz The Miz zepchnął ich i sam się na nią wspiął. Sięgał już po pas, ale w ostatnim momencie zepchnął go Zack Ryder i to on ściągnął to mistrzostwo.

5

Zwycięzca: Zack Ryder

5. Normal Match

Chris Jericho vs. AJ Styles

Styles przygotowywał się do wykonania Phenomenal Forearma, lecz w trakcie wykonywania go Chris Jericho wstał, skontrował jego akcję do Codebreakera i wygrał walkę.

6

Zwycięzca: Chris Jericho

– The New Day wyszli z wielkiego pudełka z płatkami, byli ubrani w stroje podobne do tych, które w anime Dragon Ball Z nosił Vegeta. Przywitali się z widownią i rozpoczęli chant „New Day Rocks”.

7

6. 6-Man Tag Team Match

The New Day vs. The League of Nations

W ringu zostali Xavier i Sheamus. Gdy sędzia nie patrzył Woods został zaatakowany przez Wade’a Barretta, następnie Celtic Warrior wykonał Brouge Kicka i zgarnął pin dla swojej drużyny.

8

Zwycięzcy: The League of Nations

– Po walce Wade mówił, że nie ma drużyny, która pokona League of Nations. Przerwał mu Shawn Michaels, który wyszedł na stage. Dołączyli do niego Mick Foley i Stone Cold Steve Austin. Hall of Famerzy rozwalili Ruseva, Sheamusa i Del Rio, następnie wykonali po finisherze na Barrecie. Po tym członkowie The New Day chcieli tańczyć i celebrować moment, lecz Stone Cold wykonał na Xavierze stunnera i zakończył segment pijąc piwo z Michaelsem i Foleyem.

9

7. No Hold Barred Match

Brock Lesnar (w/ Paul Heyman) vs. Dean Ambrose

Dean Ambrose chciał uderzyć Brocka kijem owiniętym drutem, lecz Bestia skontrowała i wykonała German Suplexa na krzesła. Później Lesnar dołożył F5 prosto w to samo miejsce i wygrał walkę.

10

Zwycięzca: Brock Lesnar

– WWE przedstawiło tegorocznych Hall of Famerów

11

8. Triple Threat Match o WWE Women’s Championship

Becky Lynch vs. Sasha Banks vs. Charlotte (c) (w/ Ric Flair)

Na koniec walki Sasha zapięła dźwignię na Becky, lecz The Boss została wyrzucona poza ring przez Charlotte. Później to ona zapięła na Lynch Figure-Eight Leglock i wygrała walkę.

12

Zwyciężczyni: Charlotte

9. Hell in a Cell Match

Jeżeli Shane wygra, przejmuję władzę nad Raw. Jeżeli Undertaker przegra, będzie to jego ostatnia Wrestlemania.

Shane McMahon vs. The Undertaker

Shane skoczył ze szczytu klatki na Undertakera, który leżał na stole komentatorskim. Grabarz uniknął tego ataku i po chwili wniósł Shane’a do ringu. Wtedy wykonał Tombstone Piledrivera i wygrał walkę.

13

Zwycięzca: The Undertaker

10. Andre The Giant Memorial Battle Royal

14

Zwycięzca: Baron Corbin

– Do ringu wszedł The Rock. Dwane ogłosił, że został pobity rekord publiczności na Wrestlemanii, który w tym roku wyniósł 101 763 osób. Rocky chciał mówić dalej, lecz przerwał mu Bray Wyatt. Bray przywitał się i mówił o tym co reprezentuje Rocka. Powiedział, że to jego moment i stwierdził, że zniszczy The Great One’a. The Rockowi nie spodobało się pojawienie The Wyatt Family, żartował z całej stajni. Mówił o umiejętnościach Braya. Rozmowa obu zawodników doprowadziła do walki.

11. Normal Match

The Rock vs. Eric Rowan

The Rock zaraz po rozpoczęciu walki wykonał Rock Bottom i wygrał starcie w 6 sekund.

15

Zwycięzca: The Rock

– Po walce Rodzina Wyattów chciała zaatakować Rocka, lecz na pomoc przybiegł mu powracający John Cena. Zawodnicy pokonali Wyattów i celebrowali razem w ringu.

17

12. WWE World Heavyweight Championship Match

Triple H (c) vs. Roman Reigns

Walka była dość wolna, lecz zawodnicy pokazali w niej kilka ciekawych akcji. Starcie zakończyło się dla Triple H’a otrzymaniem Speara. Roman Reigns został nowym mistrzem WWE Wagi Ciężkiej.

18

Zwycięzca: Roman Reigns

Komentarze

  1. Ryder? Naprawdę? Jericho? Charlotte? Ale HBK AUSTIN I FOLEY THE ROCK EPICKO XD

  2. Epickie był to co zrobił Shane? WOW! Ale kurde Zwycięstwo Rydera, WTH!?, o walce o pas kobiet, wolałem zwycięstwo szefowej sashy, HBK AUSTIN 3:16 i FOLEY, szok. Ta gala była świetna

  3. Ogólnie genialna WrestleMania, ale szkoda, że Becky Lynch nie udało się zdobyć pasa Div 🙁

  4. Absolutnie fatalna WrestleMania, jedna z najgorszych jakie dane mi było obejrzeć. Finishe i wyniki totalnie wyjęte z dupy, bezsensu, nielogiczne. TakeOver Dallas pożarł i na sucho wydymał WM 32, tak jak zresztą przewidziałem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783