ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Worlds Collide Tournament, Bobby Roode i jego wymarzona walka na WrestlManii 35, Theme Song NXT „Takeover: Phoenix”

WWE ogłosiło nadchodzący dwudniowy turmiej wrestlingowy WWE Worlds Collide Tournament dla brandów: 205Live, NXT i NXT UK.

Impreza odbędzie się w dniach 26-27 stycznia 2019 roku na Royal Rumble Axxess i będzie dostępna na WWE Network w późniejszym terminie. W wydarzeniu odbędzie się pierwszy w historii turniej Worlds Collide – 15-osobowy turniej, w którym zwycięzca otrzyma walkę o mistrzostwo Cruiserweight, United Kingdom lub NXT. Cedric Alexander, Tony Nese, Drew Gulak i TJP to zawodnicy, którzy będą reprezentować 205 Live. Z kolei Adam Cole, Velveteen Dream, Dominik Dijakovic, Keith Lee i Otis Dozovic będą reprezentować brand NXT, a Mark Andrews, Tyler Bate, Travis Banks, Jordan Devlin i Zack Gibson – NXT UK. Jako część piątki reprezentującej brand 205 Live był Humberto Carrillo, ale kilka godzin po ogłoszeniu turnieju jego imię zostało zastąpione napisem „Superstar to be named”. Wielu pomyślało, że może to oznaczać, że Carrillo zostanie wkrótce dodany do składu 205 Live, ale teraz ta teoria wydaje się być błędna.

 

– Mistrz RAW Tag Team – Bobby Roode rozmawiał niedawno ze Sky Sports i ujawnił, że jego marzeniem jest stoczyć walkę na WrestleManii 35 przeciwko Scottowi Dawsonowi i Dashowi Wilderowi.

Bardzo bym chciał skorzystać z okazji, aby wystąpić WrestleManii w obronie mistrzostw tag teamowych. W ostatnich tygodniach ja i Chad Gable stoczyliśmy naprawdę niezłe walki przeciwko The Revival. Nie chcę mówić, że oni są lepsi od nas, ale na pewno są niesamowitym tag teamem. Razem, mając odpowiednie warunki i czas na WrestleManii, myślę, że moglibyśmy zrobić świetne show.

Roode wyjawił także, jakiego rodzaju stypulacja w wymarzonym pojedynku najbardziej by mu odpowiadała.

Myślę, że byłoby to two-out-of-three falls match lub tag team, iron man match. To byłoby niesamowite!

 

– Triple H ujawnił na Twitterze, że singiel „X” Poppy jest oficjalną piosenką przewodnią imprezy NXT „Takeover: Phoenix”, która odbędzie się podczas weekendu WWE Royal Rumble. Mężczyzna wysłał tweeta z następującą promocją dla najnowszego artysty NXT Loud.

 

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552