ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE vs NXT PPV? 32-osobowe Mae Young Classic ogłoszone!

– Triple H i Shawn Michaels wzięli udział w wywiadzie z GiveMeSport.com. Oto najciekawsze fragmenty rozmowy Alexa McCarthy’ego, prowadzącego ten wywiad:

  •  Zapytany o początek NXT Triple H odpowiedział, że początkowo byli praktycznie bez budżetu. Ludzie chcieli pracować za darmo na zapleczu, by tylko być częścią tego przedsięwzięcia. To dzięki tej pasji NXT udało się osiągnąć tak wielki sukces.
  • Ronda Rousey miała zatrucie pokarmowe podczas przygotowań do WrestleManii 34, mimo tego trenowała z Triple H’em. Była bardzo chora, ale niezwykle zdeterminowana. Odmawiała przerwania sesji treningowej tak długo, aż w końcu sam Triple H musiał ją zakończyć.
  • PPV zorganizowane w stylu NXT vs WWE jest możliwe. Shawn Michaels dodał, że John Cena prawdopodobnie zjawiłby się nie żądając za to żadnych pieniędzy.
  • Według Huntera The Rock wspominający o Ricochetcie, a John Cena o Velveteen Dreamie, to olbrzymie wyróżnienie dla tej dwójki, gdyż nie ma ich jeszcze nawet w głównym rosterze.
  • Triple H i Shawn Michaels w kwestii produkcji NXT TakeOver zachowują się jak roztrzepane nastolatki lub nadopiekuńcze matki. NXT jest dla nich jak dziecko.
  • Hunter wspomniał, że już wkrótce pojawi wielkie ogłoszenie dotyczące kobiecego wrestlingu.
  • HBK uważa, że PPV lub nawet brand składający się wyłącznie z kobiet jest bardzo możliwe.

– WWE oficjalnie ogłosiło drugą edycję Mae Young Classic:

STAMFORD, Conn. – WWE dziś ogłasza, że Mae Young Classic 2018 odbędzie się we wtorek 8 sierpnia oraz w środę 9 sierpnia w Full Sail Live w Orlando. Bilety dostępne będą od jutra na www.nxttickets.com.

Turniej, który swoją nazwą pragnie uhonorować Hall of Famerkę i jedną z największych gwiazd w historii WWE, Mae Young, po raz kolejny ugości 32 czołowe zawodniczki z 12 krajów. Będą one brały udział w turnieju eliminacyjnym. Drugie takie wydarzenie odbędzie się na WWE Network w późnym lecie.

„Jesteśmy podekscytowani mogąc zaprezentować Mae Young Classic i zagwarantować tę rozrywkę tworzoną przez 32 czołowe kobiece talenty z całego świata” – mówi Paul „Triple H” Levesque, WWE Executive Vice President, Talent, Live Events & Creative. „Zeszłoroczne wydarzenie było milowym krokiem dla kobiecej ewolucji w WWE i jestem przekonany, że tegoroczny event złamie jeszcze więcej barier.

Kolejne informacje dotyczące Mae Young Classic 2018 zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję Mae Young Classic wygrała Kairi Sane, która w finałowym pojedynku pokonała aktualną mistrzynię NXT Shaynę Baszler.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552