ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE usunęło filmik z Bayley i Sashą Banks, Hulk Hogan gospodarzem imprezy i więcej!

11tor
– WWE usunęło ze swojego konta na YouTube filmik, NXT „Takeover: Respect” Fallout, gdzie Bayley i Sasha Banks wypowiadały się odnośnie swojego pojedynku.l

W tym materiale wideo obecna mistrzyni Kobiet NXT, Bayley nazwała Sashę „Najlepszą na świecie” a ta druga powiedziała, iż nie chce się rozstawać z NXT, ale patrzy na przód, aby w przyszłości razem z Bayley popracować w ringu.

– R-Truth, który obecnie nagrywa kolejne utwory do swojego albumu w domu w Charlotte w Północnej Karolinie, wczorajszej nocy odwiedził lokalną federację wrestlingową Juggalo Championship Wrestling. Federacja ta należy do hip-hopowego zespołu Insane Clown Posse.

– Hulk Hogan będzie gospodarzem imprezy w kasynie Harrahs w Atlantic City. Impreza odbędzie się dzisiejszego wieczoru. Opłata za wstęp za „Epicką Sobotę z Hulkiem Hoganem” wynosi 20 $.

– Na koniec wywiad z Kevinem Owensem, która przeprowadziła córka Micka Foley’a, Noelle Foley:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743