ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Tables, Ladders & Chairs 2016 – Wyniki

tlc

Poniżej znajdziecie wyniki gali TLC, która odbyła się w Dallas:

TLC Kickoff 01:00 – 02:00

– Kickoff został poprowadzony przez Renee Young, Bookera T i Petera Rosenberga. Omówione zostały walki, które odbędą się na dzisiejszej gali. Przeprowadzono także kilka wywiadów.

– Tom Phillips przeprowadził krótki wywiad z Alexą Bliss. Pretendentka odpowiadała na pytania fanów z Twittera.

1. 10-Man Tag Team Match

American Alpha, The Hype Bros i Apollo Crews vs. The Vaudevillians, The Ascension i Curt Hawkins

Pod koniec walki większość zawodników wylądowała poza ringiem. Jason i Chad wykonali Grand Amplitude na Gotchu i zgarnęli pin dla swojej drużyny.

tenmentagteamtllc

Zwycięzcy: American Alpha, The Hype Bros i Apollo Crews 

Główna karta TLC 02:00 – 05:00

2. WWE SD Tag Team Championships Match

Bray Wyatt i Randy Orton (w/ Luke Harper) vs. Heath Slater i Rhyno (c)

Rodzina Wyatta pozbyła się z ringu Slatera, następnie walczyć z nimi zaczął Rhyno. Zawodnik wykonał Gore’a na Harperze poza ringiem, lecz po powrocie zainkasował RKO i został przypięty przez Ortona.

brayortontagteam

Zwycięzcy: Bray Wyatt i Randy Orton

– Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Deanem Ambrosem. Zawodnik wypowiadał się na temat nieobecności Ellswortha oraz dzisiejszej walki o pas WWE. Ambrose zapowiedział, że to będą ciężkie chwile dla Stylesa. Od razu przeszliśmy do wywiadu z AJ Stylesem, który przeprowadziła Renee Young. Mistrz stwierdził, że nie raz był w walkach z taką stypulacją i wie, jak je przetrwać. Oczywiście AJ powiedział, że to on wygra dzisiejszą walkę i zatrzyma swój pas.

3. No Disqualification Match

Nikki Bella vs. Carmella

Po kilku minutach walki Nikki wyciągnęła gaśnicę i użyła jej na swojej przeciwniczce. Następnie Carmella zainkasowała Rack Attacka 2.0 i przegrała walkę.

nikkicarmellanodq

Zwyciężczyni: Nikki Bella

– Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Danielem Bryanem. Generalny Manager wypowiadał się o tym, dlaczego nie lubi The Miza jako Mistrza Interkontynentalnego. Mistrz nagle pojawił się obok i mówił, że wolałby walczyć z Bryanem i go zniszczyć. Później życzył Danielowi miłego oglądania i udał się do ringu.

4. WWE Intercontinental Championship Ladder Match

Dolph Ziggler vs. The Miz (c) (w/ Maryse)

Po bardzo brutalnej walce to The Miz ostatecznie ściągnął pas Interkontynentalny i wygrał starcie.

mizzigglerladder

Zwycięzca: The Miz

– Po walce The Miz chwycił za mikrofon i powiedział, że dedykuje to zwycięstwo Danielowi Bryanowi. Zawodnik podziękował mu, ponieważ dzięki tym wszystkim walkom jest teraz najlepszym Mistrzem Interkontynentalnym. Następnie nazwał wszystkich w Dallas przegranymi i razem z Maryse udał się na zaplecze.

5. Chairs Match

Kalisto vs. Baron Corbin

Na koniec Kalisto chciał wykonać Salide del Sol na krzesła, lecz Corbin zablokował ten ruch. Po chwili wykonał na przeciwniku End of Days prosto na stertę krzeseł i wygrał walkę.

corbinkalistochairs

Zwycięzca: Baron Corbin

– Natalya wypowiedziała się na temat tego co mówiła Carmella i stwierdziła, że to kłamstwo.

6. WWE SD Women’s Championship Tables Match

Alexa Bliss vs. Becky Lynch (c)

Becky zainkasowała Powerbomba prosto na stół, który stał poza ringiem i przegrała swoją walkę.

blisslynchtables

Zwyciężczyni: Alexa Bliss

– Dasha zapytała byłą Mistrzynię Kobiet o to jak się czuje po walce. Becky powiedziała, że nie jest zadowolona z tego, że przegrała to starcie i nie obroniła swojego mistrzostwa.

7. WWE Championship TLC Match

Dean Ambrose vs. AJ Styles (c)

Ellsworth pojawił się pod koniec walki, AJ od razu go zaatakował. Ambrose postanowił obronić Jamesa, a następnie wrócił do ringu i zaczął wchodzić na drabinę. Nagle Ellsworth popchnął drabinę i Dean wylądował poza ringiem na kilku stołach. AJ ostatecznie ściągnął pas WWE i wygrał walkę.

Zwycięzca: AJ Styles

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552