ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE SummerSlam – zapowiedź

Kevin Owens vs Shane McMahon

Ależ to będzie święto. Przygotujcie się na pop zbliżony do tego, jaki CM Punk otrzymał w Chicago na Money In The Bank. Kevin Owens wraca do Kanady jako babyface, a jego rywalem jest Shane McMahon. W kwestii tego, kogo poprze publika, nie trzeba nic dodawać. Walka ta aktualnie na WWE.com widnieje jako „normal match”, jednak na jednej z reklam promujacych galę dostała ona formę I Quit Matchu. W głównym rosterze (z pominięciem 205 Live) minęło już kilka lat od kiedy byliśmy świadkami takiego pojedynku. Jeśli ta informacja okaże się prorocza i WWE zmieni rodzaj tego starcia, będzie to na pewno ciekawe posunięcie i wydaje się ono być logiczne. Skoro jeszcze tego nie zrobili to skupmy się na konkretach. Jeśli Kevin przegra, jego kariera dobiegnie końca. Ten scenariusz możemy wykreślić, przynajmniej połowicznie. Owens ma przed sobą jeszcze wiele lat w ringu i długi kontrakt z federacją, która w ostatnim czasie bardzo na niego stawia, czego dowodem są czas antenowy czy czyste zwycięstwo nad Drew McIntyre’em. Krótko mówiąc, KO nigdzie się nie wybiera. Wiem to ja, wiecie to wy. Jakiś czas temu pojawiły się także doniesienia, że Shane McMahon ma w końcu zejść na boczny tor. Wszystko to ładnie zmierza w kierunku zwycięstwa Owensa. I teraz należy zadać sobie pytanie: czy to jest ta walka, która dostarczy nam shockera w postaci zwycięstwa Shane-O-Maca, czy może jest to jedna z tych walk, których wynik znamy przed rozpoczęciem? Ja stawiam na to drugie. Face turn Kevina to jedna z najlepszych rzeczy, jaka przytrafiła się WWE w ostatnich miesiącach. Nie mogą tego zmarnować. Jedyny sposób, w który Shane wygrywa, to brudna zagrywka, przez którą na tygodniówce KO wznieci prawdziwy bunt i obali rządy „młodszego” McMahona.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783