ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Roadblock 12.03.16 – Wyniki

Bez nazwy

Oto wyniki z gali WWE Roadblock, która odbywa się aktualnie w Toronto:

Do ringu wyszła grupa The New Day. Xavier zapytał się publiki co widza, gdy na nich patrzą, a później powiedział im o tym wszystkim. Później Kofi wyciągnął pudełko płatków „Booty O’s”. Panowie zażartowali z wszystkich członków grupy League of Nations. Fani chantowali „Booty O’s”, a później „New Day Rocks”.

1. Tag Team Championships Match

The New Day (c) vs. Sheamus & King Barrett

Pod koniec walki Barrett położył Big E’go i spinował zawodnika, lecz Xavier rozpraszał sędziego i ten nie policzył do trzech. Sheamus zaczął gonić Xaviera, lecz po drugiej stronie ringu skoczył na niego Kofi Kingston. W ringu Barrett zainkasował Big Ending i The New Day obronili pasy Tag Team.

CdZAYm_UMAEOc3C.jpg large

Zwycięzcy: The New Day

– Paul Heyman wygłosił na zapleczu promo. Mówił o tym, że Brock ostrzegał Braya Wyatta i dzisiaj odegra się za wszystko co zrobił Bestii.

– Jericho wyszedł do ringu i powiedział, żeby publika się zamknęła. Mówił, że mogli przez wiele miesięcy chantować dla niego, lecz woleli wybrać AJ Styles’a. Później Y2J ubliżał Kanadyjczykom i powiedział, że wstydzi się swojego pochodzenia. Stwierdził, że wyjechanie z tego kraju to najlepsza decyzja w jego życiu. Powiedział, że Kanada śmierdzi. Mówił, że jest jedyną znaczącą rzeczą w WWE.

2. Normal Match

Chris Jericho vs. Jack Swagger

Swagger zapiął Patriot Locka, lecz Chris chwycił się nogi sędziego i doczołgał się do lin. Wtedy udało mu się skontrować atak Jacka w narożniku i założyć Walls of Jericho.

CdZFVDFUsAAR7WO.jpg large

Zwycięzca: Chris Jericho

3. NXT Tag Team Championships Match

Enzo Amore & Colin Cassady (w/ Carmella) vs. Dash Wilder & Scott Dawson (c)

Po tym jak The Revival zajęli się Cassem, w ringu zostali Enzo Amore i Scott Dawson. Amore próbował walczyć, lecz Scott zamienił się z Dashem, zawodnicy wykonali Shatter Machine i wygrali walkę.

CdZJ0RWUMAECMPG.jpg large

Zwycięzcy: Dash Wilder & Scott Dawson

– Natalya wypowiedziała się na temat swojej walki przeciwko Charlotte. Powiedziała, że dedykuje tę walkę dla Breta „The Hitman” Harta. Charlotte podeszła i śmiała się z przeciwniczki, uznała walką z nią jako rozgrzewkę przed jej walką na Wrestlemanii 32. Natalya nazwała rodzinę Flair’ów tchórzami. Mistrzyni Div powiedziała na sam koniec, że nigdy nie będzie miała szansy na zdobycie tego pasa ponownie.

4. Normal Match

Charlotte (w/ Ric Flair) vs. Natalya

Bardzo dobry i emocjonujący pojedynek. Pod koniec walki zawodniczki wymieniały się finisherami. W końcu Natalya zapięła na mistrzyni Div Sharpshootera, lecz Ric podał swojej córce ręce i pomógł jej doczołgać się do lin. Później Charlotte wykonała roll-up i spinowała Natalyę.

CdZN1bPUkAARu64.jpg large

Zwyciężczyni: Charlotte

– Bray Wyatt i Luke Harper wychodzili do ringu. Bray mówił o tym, że Brock nie jest tym za kogo się podaje. Wymieniał ludzi, których pokonywał w swojej przeszłości. Powiedział, że nigdy nie pokonał jego. Wspomniał, że zawalczy w Handicap Matchu przeciwko niemu i Harperowi.

5. 2 on 1 Handicap Match

Bray Wyatt & Luke Harper vs. Brock Lesnar (w/ Paul Heyman)

Bray od razu wyszedł z ringu, a Brock walczył z samym Harperem. Tak też było do samego końca, walka zakończyła się tornadem F5 na Harperze i zwycięstwem Lesnara.

CdZRmyxUYAA5kKy.jpg large

Zwycięzca: Brock Lesnar

6. Normal Match

Sami Zayn vs. Stardust

Całkiem ciekawa i dobra walka. Na koniec Sami wykonał Suplexa w narożnik i dołożył Helluva Kicka, który dał mu zwycięstwo.

Sami-ED--683db6e8d5ee88bd5bace7c23315e63d

Zwycięzca: Sami Zayn

7. WWE World Heavyweight Championship Match

Triple H (c) vs. Dean Ambrose

Walka była pełna akcji i ciekawych spotów. Po tym, gdy Ambrose rozwalił stół, ledwo udało mu się wrócić do ringu przed wyliczeniem, a Triple H wykonał na nim Pedigree i wygrał match.

CdZYAoRUAAA7QlW.jpg large

Zwycięzca: Triple H