ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE przywraca stary finisher Setha Rollinsa, RAW Fallout oraz więcej!

– Podczas wczorajszego epizodu RAW Seth Rollins powrócił do swojego starego finishera.

Na wczorajszym RAW pod koniec pojedynku pomiędzy Sethem Rollinsem a Finnem Balorem ten pierwszy użył swojej starej akcji kończącej – Curb Stomp. Co ciekawe, w telewizji akcja została nazwana „Blackout”, gdzie Rollins takiej nazwy dla tego ruchu używał w NXT oraz FCW.

Curb Stomp został zbanowany przez zarząd WWE w 2015 roku, a sam Rollins w podcaście Sama Robertsa w 2017 roku wypowiedział się tak o zbanowaniu jego akcji kończącej:

Nie ma więcej blondu, a Curb stomp zniknął, koledzy, to nie moja wina. Zaufaj mi to nie było tak, że powiedziałem „Och tak, chcę nowego finishera”. Nie, wydarli go mi, zabrali mi go. Nie, więc takie rzeczy się zdarzają, ok? Po WrestleManii, gdzie wygrałem główny tytuł federacji, przeleciałem cały kraj, aby wystąpić w „Today Show”. Dla programu przygotowali pakiet wszystkich niesamowitych manewrów Setha Rollinsa. W tym czasie moim finisherem był Curb stomp. Więc Vince siedzi tam, gdzie zawsze siedzi w poniedziałkowe poranki i ogląda mnie w „Today Show”, gdzie wyglądałem dobrze w garniturze. Reprezentuję federację. Naprawdę świetnie wyglądam w garniturze. Noszę tytuł mistrzowski i wtedy on (Vince) widzi ten pakiet manewrów, gdzie stąpam innemu człowiekowi na głowę o podłoże i nazywają to Curb stompem w narodowej telewizji. Vince pomyślał sobie pewnie wtedy „Cóż, nie jest to dobry sposób na reprezentowanie się od kogoś kto ma być u mnie topowym zawodnikiem”, więc spotkał się z kilkoma swoimi ludźmi i zadecydowali, że ta akcja kończąca nie jest mi potrzebna i, że znajdą w zamian coś innego. Zrozumiałem to. Znienawidziłem tego. Myślałem, że to jest głupie, ale jest jak jest i nie jest to mój biznes. Robię wszystko co w mojej mocy.

Poniżej możecie obejrzeć moment użycia Blackouta przez Rollinsa:

– Hulk Hogan nie powróci do WWE podczas 25-lecia RAW. Hulkster w tym czasie będzie obecny na Ace Comic Con w Glendale w Arizonie:

– Na koniec RAW Fallout: