ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE potwierdza kontuzję zawodnika 205 Live, Turniej o pas U.S oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszego epizodu SmackDown Live.

– Podczas ostatniego RAW The Brian Kendrick doznał urazu nosa w czasie pojedynku z Hideo Itamim. Po starciu zawodnik 205 Live został przewieziony do lokalnego szpitala, w celu przeprowadzenia badań odnośnie potencjalnej kontuzji.

WWE za pośrednictwem swojego YouTube’owego kanału potwierdziło przypuszczenia, iż były Cruiserweight Champion został kontuzjowany. The Brian Kendrick po złym przyjęciu GTS Itamiego doznał złamania kości oczodołowej oraz ma złamany nos. Aktualnie nie ma żadnych informacji o tym, ile czasu może pauzować wrestler:

– Generalny Manager SD Live!, Daniel Bryan podczas wczorajszej błękitnej gali ogłosił turniej o zwakowany tydzień temu przez Dolpha Zigglera pas U.S.

Dwie walki pierwszej rundy odbyły się już na tej samej gali. Do kolejnej rundy awansowali Bobby Roode, który pokonał Barona Corbina oraz Jinder Mahal, który wygrał z Tye’em Dillingerem.

Pozostali uczestnicy turnieju nie zostali ujawnieni, tak samo jak w sekrecie pozostaje to z kim Roode i Mahal zmierzą się w drugiej rundzie.

– Na sam koniec SmackDown Live Fallout:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743