ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE potwierdza kontuzję Zacka Rydera, Aktualizacja odnośnie występu Heymana podczas WWE Greatest Royal Rumble oraz więcej!

– WWE oficjalnie potwierdziło informację odnośnie kontuzji Zacka Rydera.

Tak jak wczoraj informowaliśmy, Zack Ryder doznał urazu kolana. Federacja Vince’a McMahona za pośrednictwem swojej strony internetowej potwierdziła informację o kontuzji zawodnika. Co prawda nie poznaliśmy więcej szczegółów, jednakże WWE potwierdziło, że Ryder udał się do Orlando na badania i opuści galę WWE Greatest Royal Rumble.

– Będąc przy temacie gali WWE Greatest Royal Rumble, wczoraj pisaliśmy o tym, że według PWInsider, Paul Heyman nie pojawi się na gali , która odbędzie się już w ten piątek. Pojawiła się aktualizacja całej sytuacji i aktualnie Heyman jest awizowany na wyżej wspomnianą galę. Sprzeczne informacje na jego temat były spowodowane tym, że we wtorek Paul był obecny w Nowym Jorku, a w tym czasie zawodnicy RAW wylatywali ze St. Louis na bliski wschód. Heyman wraz z Lesnarem dołączą do ekipy WWE w najbliższych dniach.

Podczas gali WWE Greatest Royal Rumble klienta Paula Heymana, Brock Lesnar będzie bronił tytułu Universal przeciwko Romanowi Reignsowi w Steel Cage macthu.

– Filmiki zapowiadające debiuty SAnitY oraz Andrade „Cien” Almasa na SmackDown Live:

– Mandy Rose oraz Sonya Deville naśmiewające się z przegranej Becky Lynch:

– Billie Kay oraz Peyton Royce odnośnie wygranej z Becky Lynch i Asuką:

– Na koniec odpowiedź na najważniejsze pytanie ostatniego SD Live. Gdzie był R-Truth?:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552