ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE potwierdza kontuzję Ruseva, AJ Styles w WWE? Randy Orton i więcej!

rusev
– WWE potwierdziło na swojej stronie internetowej kontuzję Ruseva.

Jak już wczoraj informowaliśmy Rusev doznał urazu podczas nagrań do SmackDown walcząc z Rybackiem. Obecnie mówi się o tym, że Rusev ma kontuzje kostki lub stopy. Federacja obiecuje, że będzie na bieżąco informować o statusie zdrowia Ruseva.

Pojawiły się plotki o tym, że jeżeli Rusev nie bedzie w stanie zawalczyć na Elimination Chamber w pojedynku o zwakowany IC title to w jego miejsce wejdzie Bray Wyatt.

– Jak donosi Wrestling Observer Newsletter, WWE jest zainteresowane podpisaniem kontraktu z AJ Stylesem. Były zawodnik TNA jest obecnie IWGP Heavyweight Championem oraz znajduje się pod kontraktem NJPW.

WWE chce mieć trzy pełne rostery na tournee w 2016 roku i potrzebują
utalentowanych zawodników, aby przyciągnąć jak najwięcej fanów na live eventy.

– Big Show oraz Randy Orton są trzymani z dala od WWE TV dlatego, że nie są bookowani na Elimination Chamber. Powrót obydwu zawodników spodziewany jest w ciągu najbliższych dwóch tygodni lub na samej gali Money In The Bank 2015.

– Dzisiaj 29 urodziny obchodzi dzisiaj obecny WWE World Heavyweight Champion, Seth Rollins. Redakcja życzy mu wszystkiego najlepszego i jak najdłuższego title reignu 🙂

– Na koniec najnowszy epizod WWE 5 Things: