ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE potwierdza kolejną walkę na NXT Takeover: London, Cesaro po operacji ramienia, Brak Ortona na WM32?

20151030_NXT-Takeover_London_light-hp
– Na oficjalnej stronie internetowej WWE ogłoszono kolejną walkę na nadchodzącą galę NXT Takeover: London.

W Londynie Apollo Crews zmierzy się z Baronem Corbinem. Innym oficjalnie zapowiedzianym pojedynkiem jest pojedynek o pas NXT, gdzie Finn Balor będzie bronił tytułu przeciwko Samoa Joe. Prawdopodobnie na najbliższym NXT Takeover zobaczymy jeszcze starcie o pas kobiet (Bayley (c) vs. Nia Jax), oraz pojedynek Asuka vs. Emma.

Gala NXT Takeover: London odbędzie się 16 Grudnia.

– Doktor Jeff Dugas umieścił we wtorek na swoim Twitterze zdjęcie z Cesaro po operacji ramienia zawodnika. Operacja miała miejsce w poniedziałek i zakończyła się sukcesem. Teraz szwajcara czeka rehabilitacja. Pomagać mu w tym ma doktor Kevin Wilk, który pomaga wrócić do zdrowia Sethowi Rollinsowi.

– Będąc przy temacie kontuzji to Randy’ego Ortona czeka kolejny zabieg chirurgiczny po operacji ramienia. Czeka go bowiem jeszcze operacja szyi. Początkowo uważano, że uraz szyi zawodnika nie był tak poważny jak kontuzja ramienia, jednak wszystko na to wskazuje, że z szyją zawodnika jest gorzej niż przypuszczano. The Viper prawdopodobnie wróci do ringu od 3 do 6 miesięcy po operacji szyi, jednak taką operację dopiero przejdzie, kiedy lekarze uznają, iż odpowiednio się wyleczył po operacji ramienia. Mało prawdopodobne jest to, że zobaczymy Ortona na WrestleManii 32.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552