ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE podpisze miliardowy kontrakt? Stan zdrowia Rica Flaira, Duża zmiana w PPV

– The Hollywoord Reporter informuje, że WWE podpisało ogromny kontrakt z telewizją FOX, w którym za każdy rok przez 5 lat dostawać będą 205 milionów dolarów. Kontrakt ten dotyczy SmackDown Live, co oznaczałoby przeniesienie Niebieskiej Tygodniówki z USA Network na FOX. Ten ruch niesie za sobą jednak kolejne konsekwencje. Wiele wskazuje na to, że od października przyszłego roku program będzie transmitowany w innym dniu tygodnia, prawdopodobnie w piątki. Nie jest jednak ustalone, czy SmackDown wciąż będzie nadawane na żywo, czy wróci do poprzedniego formatu, kiedy to show było nagrywane z wyprzedzeniem.

Jak widać również na załączonym wyżej obrazku, akcje WWE zanotowały drastyczny wzrost po doniesieniach związanych z miliardową umową.

– Ric Flair odwołał weekendowe eventy ze względu na nagłą chorobę. Jak się jednak okazuje, jest z nim już lepiej:

Czuję się dużo lepiej w tym pięknym dniu! WOOOOO! #monday

– PWInsider informuje, że WWE jednak zdecyduje się na wydłużenie długości PPV. Backlash co prawda trwało 3h, jednak wielu ważnych zawodników nie miało swojego miejsca w karcie. Jak się okazuje, PPV potrwają 4 godziny i zaczynać się będą o 1:00 czasu polskiego.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778