ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE podjęło decyzję odnośnie Crown Jewel!

– Przyszłość gali Crown Jewel jest już znana.

WWE potwierdziło, że PPV nie zmienia ani miejsca, ani daty organizacji. Crown Jewel odbędzie się 2 listopada w stolicy Arabii Saudyjskiej.

WWE gości na Bliskim Wschodzie już niemal 20 lat i posiada tam pokaźne oraz oddane grono fanów. Biorąc pod uwagę potworną zbrodnię popełnioną w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Istambule, federacja stanęła przed bardzo trudną decyzją, dotyczącą eventu zaplanowanego na 2 listopada w Rijadzie. Podobnie do innych amerykańskich przedsiębiorstw, federacja zdecydowała się podtrzymać kontraktowe obligacje i zorganizować wydarzenie.

– Zagraniczne źródła podtrzymują jednak informację o buncie Johna Ceny, który ma wciąż odmawiać wylotu na Półwysep Arabski. Crown Jewel odbędzie się zgodnie z planem, ale bez zapowiedzianego na nie 16-sto krotnego WWE Championa.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778