ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE planuje zrobić wszystko, żeby żadne informacje nie wyciekały poza federację

– WWE ma wiele planów i chciałoby, aby żaden z nich nie wyciekł, dopóki dany storyline nie pojawi się w telewizji.Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio mówił o tym, jakie środki WWE chce stosować, żeby zapobiec wyciekom informacji poza federację. Przez podawanie fałszywych informacji w promowaniu do przodu nawet niektórzy pracownicy nie wiedzą, co może się wydarzyć w przyszłości.

WWE boi się wycieków, dlatego nic nikomu nie mówią. Nic nikomu nie powiedzą, bo się boją, że to wycieknie. Nie wiem czy to dobry sposób na prowadzenie federacji. […]

Kolejność Draftu z kolei to inny przykład braku kompetencji. (wwe.com przed SmackDown zaspoilerowało wyniki Draftu – przyp. red.). Ktoś tak zrobił, gdy mu powiedziano, by ułożył w kolejności alfabetycznej, ale nie o tym mowa. Chodzi mi o to, że jak masz plany, ale mimo to nie wyjawisz nikomu swoich długofalowych planów, twoje reklamy są bez znaczenia.

Obecnie są jeszcze pracownicy, którzy mogą wiedzieć o czymś długofalowym. Musimy poczekać, czy nowa strategia przyniesie pożądane skutki, czy wprowadzi jeszcze więcej nieporozumień.