ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE planuje wielką galę w Australii?, Spectre z Batistą, Lana vs Paige!

rumble_batista_wm_sign

– WWE wysłało ankietę do swoich fanów z Australii, z pytaniem czy chcieliby zobaczyć „wielką transmitowaną galę” na swoim kontynencie, konkretnie w Melbourne.

Cała akcja bez wątpienia nie była bezpodstawna, bowiem UFC zorganizowało swoją ostatnią galę – UFC 193(Gdzie odbył się mecz Ronda Rousey vs Holly Holm) właśnie w Australii, co okazało się wielkim sukcesem pod względem ilości fanów zgromadzonych na tym wydarzeniu. Bardzo możliwe, iż WWE zechce pójść w ich ślady.

– Najnowszy film o Jamesie Bondzie – Spectre, z udziałem Dave Bautisty, szerzej znanego Nam jako Batista, okazał się ogromnym hitem i wciągu ostatniego weekendu zarobił 35.4 miliona dolarów!

– Lana, która została wyłączona z akcji ringowej z powodu kontuzji nadgarstka, skomentowała za pomocą Twittera segment z udziałem div, który zakończył wczorajsze RAW. Pociągnęło to za sobą dość ciekawą wymianę zdań między Laną a Paige, która we wcześniej wspomnianym segmencie brała udział.

Tak wyglądał pierwszy wpis Lany:

Lana następnie dodała kolejny wpis, jednak usunęła go po tym gdy Paige odpowiedziała jej tym tweetem:

Lana skomentowała to tak:

A później, dyskusja przerodziła się w to:

Trudno jednoznacznie wyjaśnić takie zachowanie, natomiast cała dyskusja brzmiała bardziej jak prawdziwa kłótnia niż celowy zabieg prowadzący do storyline’u z udziałem tych dwóch div.