ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE planuje komediowe segmenty? Co dalej z Larsem Sullivanem?

– Zwycięzcy Mixed Match Challenge dostaną dość ciekawe nagrody.Otrzymają ostatnie miejsce w Royal Rumble matchu, a dodatkowo mają otrzymać darmowe wakacje. W związku z tym WWE może zaplanować kilka komediowych segmentów z tym związanych, patrząc na to kto znajduje się w finałach.

Tak donosi Wrestling Observer, którzy są tego niemal pewni. Jeśli wygra Carmella i R-Truth, będą to segmenty związane z ich „Dance Break”. Jeśli jednak wygrają Jinder Mahal i Alicia Fox, otrzymamy segment z ich wakacjami bez Singh Brothers których Fox nie chce.

– Lars Sullivan nie spędził dużo czasu w Main Eventach NXT. Przebył podobną drogę do Brauna Strowmana.

Dave Meltzer uważa, że Lars szybko będzie piął się w górę karty w głównym rosterze, ponieważ ma unikalny wygląd i bez sensu w tej sytuacji byłby booking 50/50. Sullivan może być niespodzianką w Royal Rumble matchu, ale to nic pewnego. Musimy czekać i za jakiś czas zobaczymy co WWE rzeczywiście z nim zrobi.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783