ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE planuje kolejne turnieje!

wwecrusierweightcloselock_crop_north

W tegoroczne lato, WWE zaprezentuje turniej – Global Cruiserweight Series, w którym 32  wrestlerów wagi lekkiej będzie mierzyło się ze sobą w 10-odcinkowym sezonie, który obejrzeć będzie można za pomocą WWE Network. Jak donosi Wrestling Observer Newsletter, WWE planuje zorganizować w przyszłości kolejne turnieje.

Turniej The Dusty Rhodes Tag Team Classic powróci w późniejszym okresie tego roku. Ponowne ukazanie się turnieju spowodowane jest fenomenalnym przebiegiem zeszłorocznej edycji tego przedsięwzięcia, które przyniosło ogromne widowisko przepełnione bardzo dobrymi walkami. Cały turniej wygrali Samoa Joe i Finn Balor.

Cody Rhodes przyznał na Twitterze, że turniej na cześć jego ojca odbywać będzie się co roku.

Dodatkowo WWE planuje zorganizować turniej w całości poświęcony kobietom, którego forma wyglądałaby podobnie do Global Cruiserweight Series. W przedsięwzięciu miałyby wziąć udział zawodniczki z NXT oraz głównego rosteru, ale również kobiety z całego świata, nie pracujące dla WWE.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778