ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE planowało walkę Reigns vs Ambrose na WresteManię 35, „Where are they now?” z Nicholasem

– Od Dave’a Meltzera wypłynęły ciekawe wieści na temat pierwotnych planów WWE na WrestleManię 35.  Według dziennikarza federacja zamierzała umieścić Deana Ambrose’a w jednej z najważniejszych walk gali przeciwko Romanowi Reignsowi, który z kolei miał wciąż być Universal Championem. „Lunatyka” na pozycję pretendenta miał podobno wyprowadzić mający miejsce na Fastlane heel turn. Niestety wszystkie plany musiały ulec zmianie przez białaczkę Reignsa. W efekcie w Universal Championship matchu znalazł się trzeci członek The Shield, Seth Rollins, zgarniający również zwycięstwo w tegorocznym Royal Rumble matchu. Dean Ambrose natomiast w międzyczasie zdecydował się na opuszczenie WWE.


[ZOBACZ TEŻ: PARA Z WWE SPODZIEWA SIĘ DZIECKA, BYŁY ZAWODNIK WWE OBECNY NA SMACKDOWN LIVE ORAZ WIĘCEJ!]


– WWE nagrało kolejny odcinek z serii „Where are they now?”. Tym razem bohaterem epizodu został były RAW Tag Team Champion Nicholas, który wraz z Braunem Strowmanem pokonał The Bar na WrestleManii 34. Świeżo upieczeni mistrzowie musieli niestety zrzec się tytułów dzień później, ze względu na szkołę Nicholasa.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556