ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Payback 2017: ZAPOWIEDŹ, POTENCJALNE SPOILERY, KARTA WALK, OCZEKIWANIA I INNE

WWE Payback już w tę niedzielę! Będzie to pierwsza gala PPV po WrestleManii 33, która swoją drogą wyszła niesamowicie, i pierwsza gala z lekko zmienionymi składami rosterów obu gal.

Za każdym razem po WrestleManii i reszcie gal innych federacji mam taki mały zastój i nie ciągnie mnie do oglądania wrestlingu prawie wcale. Jak na moje, okres po Największej Gali Roku był dość nudny. Dało się zaczepić oko na jednej, może dwóch rzeczach, a tak poza tym to nic się specjalnego nie działo.

Do tego wszystkiego na gali nie będzie broniony pas Universal, jak to zawsze bywa w przypadku Brocka Lesnara. Walka Randy’ego Ortona z Brayem Wyattem również nie odbędzie się o główny pas federacji. Wygląda na to, że na Payback bronione będą tylko pasy mid-cardowe. Dodatkowo w Kickoffie gali oprócz walki Enzo Amore i Big Cassa z The Club odbędzie się Miz TV, którego gościem specjalnym będzie Finn Balor.

Przyjrzyjmy się bliżej każdej z walk!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552