ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE odwołuje Live Eventy we Włoszech! Spadek oglądalności RAW, Drugi pojedynek w Pre-Show AEW: Fight for the Fallen!

– WWE anulowało dwa Live Eventy, które miały odbyć się w listopadzie we Włoszech.

Odwołane zostały show we Florencji (planowany na 3 listopada w niedzielę) oraz w Mediolanie (planowany na 4 listopada w poniedziałek). Oficjalnym powodem anulowania Live Eventów podanym przez lokalnych promotorów jest „konflikt z harmonogramem podczas touru WWE”.

Według plotek powodem anulowania LE we Włoszech jest powrót WWE do Arabii Saudyjskiej. Dodatkowo w zeszłym tygodniu Wrestling Observer Newsletter podało, że WWE anulowało kilka innych show, które miały odbyć się w ramach listopadowego touru po Europie ze względu na powrót federacji na Bliski Wschód. Początkowo planowano zorganizować galę w Arabii w piątek 1 listopada, jednakże federacja postanowiła zmienić datę na inny dzień listopada. Poprzednimi odwołanymi Live Eventami były: w Nottingham (5 listopada), w Birmingham (6 listopada), w Londynie (8 listopada) oraz w Minehead (9 listopada).

– Według Showbuzz Daily ostatnie RAW przed Extreme Rules przyciągnęło przed ekrany średnio 2,352 miliona widzów. Jest to 6% spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia, gdzie Czerwoną tygodniówkę obejrzało średnio 2,496 miliona widzów. Pierwszą godzinę RAW obejrzało 2.384 miliona widzów (w poprzednim tygodniu pierwszą godzinę obejrzało 2,468 miliona widzów), drugą 2.349 miliona widzów (w zeszłym tygodniu – 2.676 miliona) a ostatnio godzina 2.322 miliona odbiorców (w zeszłym tygodniu było ich 2.345 milionów).

– W pre-show gali AEW: Fight for the Fallen zobaczymy pojedynek Petera Avalona z Sonnym Kissem.

Poniżej aktualna karta gali:

Pre- Show:

* Peter Avalon vs. Sonny Kiss

* MJF, Shawn Spears & Sammy Guevara vs. Joey Janela, Darby Allin & Jimmy Havoc

Główna Gala:

* Cody Rhodes & Dustin Rhodes vs. The Young Bucks

* Kenny Omega vs. Cima

* Brandi Rhodes vs. Allie

* Adam Page vs. Kip Sabian

* * SoCal Uncesored (Frankie Kazarian i Scorpio Sky) vs. The Lucha Bros (Pentagon oraz Rey Fenix)