ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE odwołuje Live Event NXT w Manchesterze, Kolejna była gwiazda TNA w NXT? Więcej informacji o kontuzji Ciampy!

– WWE wydało oświadczenie, w którym informuje, że odwołuje Live Event NXT w Manchesterze.

Dzisiaj federacja Vince’a McMahona wystosowała oświadczenie o odwołaniu Live Eventu NXT w Manchesterze, który miał odbyć się 4 czerwca. Powodem takiej decyzji był zamach terrorystyczny w Manchesterze, który miał miejsce na początku tego tygodnia:

Ze względu na szacunek dla wszystkich dotkniętych tragedią w Manchesterze, WWE odwołuje galę NXT we wtorek 6 czerwca w Manchester Arena oraz zwróci fanom pieniądze za zakupione bilety lub zaoferuje tym fanom bilety na Live Event NXT, który będzie miał miejsce w środę, 7 czerwca na First Direct Arena w Leeds.
Nasze gwiazdy będą w Manchesterze 6 czerwca, aby odwiedzić tych, których dotknęła ta tragedia oraz WWE wesprze dotacją „We Love Manchester Emergency Fund”. Z niecierpliwością oczekujemy powrotu na Manchester Arena w poniedziałek, 6 listopada na RAW oraz we wtorek, 7 Listopada na SmackDown Live.

– W zeszłym miesiącu pojawiły się informacje, że były zawodnik TNA – Gunner ma niebawem przejść testy medyczne w WWE. Jeżeli zawodnik przejdzie te testy, to prawdopodobnie pojawi się w NXT. Gunner walczył w federacjach sceny niezależnej od czerwca 2015 roku, gdy opuścił Impact Wrestling. Oto co ostatnio zawodnik napisał na swoim Twitterze:

Ciężka praca się opłaca. Prawie z tego zrezygnowałem. Jestem zadowolony, że tego nie zrobiłem. Świecie….. oto nadchodzę. Czas na TakeOver!

– Według PWInsider, Tommaso Ciampa doznał kolejnego urazu podczas pojedynku z The Authors of Pain podczas NXT TakeOver: Chicago. Uraz ma być na tyle poważny,że wymagana jest operacja.W tym celu planowana jest operacja zawodnika w Birmingham w stanie Alabama.

Początkowo Ciampa zmagał się z kontuzją kolana, która pojawiła się dwa dni przed NXT TakeOver: Chicago, jednakże wystąpił na tej gali.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552