ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE odwołuje koncert SummerSlam, Walka z udziałem Johna Ceny na kolejnym SmackDown oraz więcej!

floridanonono

– Koncert SummerSlam miał się odbyć w środę 17 sierpnia bieżącego roku, a zaśpiewać na nim miały takie gwiazdy jak Flo Rida czy Jason Derulo. Środki z koncertu miały również wspomóc fundację Connor’s Cure. Okazuję się jednak, że na kilka dni przed koncertem został on odwołany. Każdy, kto kupił bilet na ten koncert otrzymał wiadomośc od strony Ticketmaster, że impreza się nie odbędzie.

– WWE ogłosiło, że już na następnym SmackDown Live John Cena zawalczy z wrestlerem, który w zeszłym roku na Hell in a Cell zakończył jego panowanie jako mistrz Stanów Zjednoczonych. Tym zawodnikiem jest oczywiście Alberto Del Rio. Zapowiedziany został także kolejny odcinek MizTV, tym razem gośćmi mistrza Interkontynentalnego będą Dolph Ziggler i Dean Ambrose.

– Oto najnowszy odcinek WWE Power Rankings. Na 20 miejscu znalazł się w nim Baron Corbin, na pierwszym miejscu za do nadal utrzymuje się mistrz WWE Dean Ambrose.

– Zaraz po poniedziałkowym Monday Night Raw, na WWE Network odbędzie się specjalna zapowiedź nowego programu The Holy Foley. Według opisu przez 30 minut Cathy Kelley i Tom Phillips będą dyskutowali z Mickiem oraz Noelle na temat ich nowego programu.