ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE odwołało swoje PPV ze względu na galę w Arabii Saudyjskiej, List Goldusta do fanów i więcej!

– Jak wiadomo WWE planowało na 3 maja galę w Arabii Saudyjskiej, jednak ze względu na mały odstęp między nią a galą Money in the Bank (19 maja), federacja zdecydowała się na przeniesienie tej pierwszej gali na 7 czerwca, żeby do obu dobrze się przygotować.

Ucierpi na niej jednak następne PPV, które miało odbyć się w USA, a więc Backlash, które miało odbyć się 16 czerwca w San Diego. Jak donosi Dave Meltzer, WWE usunęło już Backlash z kalendarza gal PPV, a główną atrakcją czerwca ma być właśnie event w Arabii Saudyjskiej. Kolejnym dowodem potwierdzającym ten fakt jest usunięcie live eventów w Kalifornii, które miały odbyć się w weekend przed galą.

Dla przypomnienia na galę w Arabii planowany jest występ Undertakera. Grabaż ma tam się zmierzyć z Eliasem.

– Po ogłoszeniu Dustina Rhodesa (aka Goldust) jako przeciwnika Cody’ego na Double or Nothing, ten pierwszy wystosował pożegnalny list do WWE Universe, w którym poinformował, że rozstaje się z WWE oraz podziękował WWE Universe za to, że mógł przez tyle dawać im rozrywkę, a ci go wspierali. Na koniec poprosił, żeby fani nigdy nie zapomnieli o Goldustcie, którego charakter przechodzi do historii. Poniżej cały list od Rhodesa:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Official Statement: Done on my own terms. Thank you to the @WWEUniverse @wwe and the world of entertainment. #wrestling #DustinRhodes

Post udostępniony przez Dustin Rhodes (@dustinrhodestx)

– Ostatni wywiad z The Shield, który tuż przed galą The Shield’s Final Chapter z zawodnikami przeprowadził Michael Cole. Zespół Ambrose’a, Reignsa i Rollinsa w swoim ostatnim wspólnym występie pokonał drużynę Barona Corbina, Drew McIntyre’a i Bobby’ego Lashleya:

– Top 10 honorowych członków różnych zespołów z historii WWE:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556