ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE No Mercy 2016 – Wyniki

0318868001473715900_filepicker

Poniżej znajdziecie wyniki gali No Mercy, która odbyła się w Sacrament:

No Mercy Kickoff 01:00 – 02:00

Kickoff został poprowadzony przez Renee Young, Bookera T, Jerry’ego Lawlera i Litę. Omówione zostały walki, które odbędą się na dzisiejszej gali. Przeprowadzono także kilka wywiadów.

– Curt Hawkins wyszedł do ringu i mówił o tym, że obiecał pojawić się na dzisiejszej gali. Zawodnik powiedział, że właśnie to zrobił i teraz wraca na zaplecze. Zanim się tam udał, ogłosił, że już we wtorek na SmackDown Live stoczy swoją pierwszą walkę po powrocie.

– Shane McMahon poinformował Alexe Bliss o tym, że Becky jest kontuzjowana i nie będzie broniła dzisiaj swojego pasa. Bliss nie była zadowolona z tej informacji i stwierdziła, że powinna teraz otrzymać pas kobiet SD. Shane dodał, że Alexa nadal jest pretendentką i już 8 listopada zawalczy z Becky o ten pas.

– Tom Phillips przeprowadził krótki wywiad z braćmi Uso.

1. 8-Man Tag Team Match

American Alpha i Hype Bros vs. The Vaudevillians i The Ascension

Pod koniec rozpętał się mały chaos i zawodnicy zaczęli wykonywać na sobie finishery. Ostatecznie Aiden zainkasował Grand Amplitude od American Alpha i został przypięty.

8mantagteam

Zwycięzcy: American Alpha i Hype Bros

Główna karta No Mercy 02:00 – 04:30

2. WWE Championship Match

John Cena vs. Dean Ambrose vs. AJ Styles (c)

Na koniec AJ wylądował na stole komentatorskim, a John Cena wykonał AA z narożnika na Deanie Ambrosie. Styles wrócił jednak do ringi zanim Cena zdążył spinować Ambrose’a, zaatakował go krzesłem i zgarnął zwycięstwo.

cenaajdeanwweopener

Zwycięzca: AJ Styles

3. Normal Match

Nikki Bella vs. Carmella

Carmella spoliczkowała swoją przeciwniczkę, lecz chwilę później zainkasowała Rack Attack 2.0 od Nikki i została pokonana.

nikkicarmellafinal

Zwyciężczyni: Nikki Bella

– Shane i Daniel rozmawiali na temat walk, które dotychczas się odbyły. W ich biurze pojawili się The Miz oraz Maryse, którzy mówili o tym, jak wiele SmackDown zyska na odejściu Dolpha Zigglera. Mistrz Interkontynentalny powiedział kilka słów na temat nieudanej według niego kariery Bryana i dodał, że po dzisiejszej walce będzie chciał podpisać nowy kontrakt.

4. WWE SD Tag Team Championships Match

The Usos vs. Heath Slater i Rhyno (c)

Bracia Uso atakowali we dwójkę Heatha, ale po chwili sytuacja się zmieniła. Rhyno pozbył się Jimmy’ego poza ringiem, a następnie po zamianie ze Slaterem dołożył Gore’a również na Jey’u i zgarnął pin.

slaterrhynousustagteam

Zwycięzcy: Heath Slater i Rhyno

– Bray Wyatt pojawił się na ekranie i wymawiał pewne słowa. Później śpiewał „He’s got the whole world in he’s hands” i zniknął.

5. Normal Match

Jack Swagger vs. Baron Corbin

Na sam koniec Swagger wbiegł prosto w End of Days Corbina i przegrał walkę.

corbinswagger

Zwycięzca: Baron Corbin

6. WWE Intercontinental Championship Match

The Miz (c) (w/ Maryse) vs. Dolph Ziggler

Maryse interweniowała w walce, pojawił się także Spirit Squad. To jednak nie powstrzymało Dolpha od walki i zawodnik nadal się trzymał. Całą trójka została odesłana przez sędziego na zaplecze, wtedy Dolph Ziggler wykonał Superkicka na Mizie i pokonał mistrza.

zigglermizcareertitle

Zwycięzca: Dolph Ziggler

– Po walce Dolph celebrował z publiką, a Miz siedział załamany w ringu.

– Alexa wyszła do ringu i mówiła o tym, że Shane i Bryan chronią Becky, która boi się bronić swój pas. Bliss dodała, że nie ma na SmackDown zawodniczki, która jej dorównuje. Wtedy na rampie pojawiła się Naomi.

7. Normal Match

Alexa Bliss vs. Naomi

Naomi przerollowała swoją przeciwniczkę i dzięki odrobinie szczęścia nieoczekiwanie zgarnęła pin.

Zwycięstwo: Naomi

8. Normal Match

Bray Wyatt vs. Randy Orton

Pod koniec walki światła zgasły, a w ringu nagle pojawił się Luke Harper. Randy był zdezorientowany, a Bray wykorzystał okazję, wykonał Sister Abigail na swoim przeciwniku i zgarnął zwycięstwo.

brayorton

Zwycięzca: Bray Wyatt