ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Monday Night Raw 25.01.16 – Wyniki

WWE-Raw-2014-720p-new-logo1

Poniżej znajdziecie wyniki wczorajszego Monday Night Raw, które odbyło się w Miami:

– Vince i Stephanie kolejny raz otwierają Raw. Vince od samego początku kazał się zamknąć publicznosci. Mówił o tym, że jest szczęśliwy po tym jak Roman stracił pas. Następnie rozmawiali o innych zawodnikach, którzy mieli szansę wygrać RR Match. Publika skandowała ringname „AJ Styles”, a oni odpowiedzieli, że ostatecznie i AJ będzie musiał podporządkować się dyrekcji. Stephanie zapowiedziała Huntera, a ten dumnie wyszedł do ringu ze swoim mistrzostwem. Triple H powiedział, ze dobrze jest być królem. Oczywiście również wspomniał o Romanie Reignsie, mówił, że mógł być kimś wielkim, a teraz jest nikim. Powiedział, że Reigns powinien znać swoje miejsce. Stephanie powiedziała, że dzisiaj poznamy zawodników, którzy zawalczą na Fastlane o miejsce w Main Evencie Wrestlemanii 32.

1. Normal Match

Dolph Ziggler vs. Kevin Owens

Pod koniec walki Kevin zrzucił Dolpha z narożnika, a później wykonał na nim Pop-Up Powerbomba i zgarnął zwycięstwo.

1

Zwycięstwo: Kevin Owens

– JoJo przeprowadziła krótki wywiad z Romanem na temat tego co powiedział Vince.

– Po reklamie w ringu pojawiła się stajnia The Social Outcast. Heath podszedł do Flo Ridy i przedstawił go. Kazał mu siedzieć na miejscu zanim sobie coś zrobi. Bo wyzwał Flo Ride do walki przeciwko całej grupie. Flo udał sie do ringu, a Heath zaproponował Rap Battle. Raper zakpił ze Slatera, walczyć z nim będzie Bo Rida. Bo zaczynał. Następny był oczywiście Flo Rida, który odgryzł się za słowa Bo Ridy i zapowiedział The Dudley Boyz. Zawodnicy wyszli do ringu, a walka dwóch raperów zamieniła się w Tag Team Match.

2. Tag Team Match

The Social Outcast vs. The Dudley Boyz (w/ Flo Rida)

Heath wtrącał się do walki, lecz przeszkodził mu Flo Rida. Raper wrzucił go do ringu gdzie został zaatakowany przez Bubbe. Panowie wykonali 3D na Axelu i wygrali walkę.

2

Zwycięzcy: The Dudley Boyz

– Renee przeprowadziła wywiad z AJ Stylesem. Zapytała go o walkę z Chrisem oraz o jego osobę. AJ brał się  za odpowiedź, lecz przerwał mu Jericho. Powiedział, że bardzo długo czekał na niego, i że dzisiaj AJ będzie miał okazję na pokazanie swoich umiejętności.

 

3. Normal Match

Chris Jericho vs. AJ Styles

Jericho spinował Stylesa, lecz temu udało się odkopać, przewrócić Jericho na jego plecy i wygrać walkę. Po matchu panowie podali sobie ręce.

3

Zwycięzca: AJ Styles

– Do budynku przyjechała limuzyna, w niej znajdował się powracający zawodnik.

4. Normal Match

Sasha Banks vs. Becky Lynch

Sasha wykonała i zapięła na Becky Bank St.. lecz po chwili w walce interweniowała Charlotte. Wyrzuciła Sashe, zaatakowała Becky. Po chwili The Boss wróciła do ringu, lecz także została powalona. Mistrzyni Div podniosła swoje mistrzostwo i udała się na zaplecze.iem,

4

Zwyciężczyni: brak

– Goldust szukał R-Trutha. Zaproponował mu bycie jego partnerem. Truth powiedział, że już ma drugą połówkę. Truth odrzucił propozycje Goldusta, a ten powiedział po chwili, że miał na myśli bycie partnerem w jego tag teamie.

5. Normal Match

Bray Wyatt (w/ The Wyatt Family) vs. Kane

Dość szybka walka, która została zakończona po wykonaniu przez Braya Sister Abigail. Po walce Rodzina Wyatta zaatakowała Kanea.

5

Zwycięzca: Bray Wyatt

– Ponownie pokazano limuzynę, z której wyszedł nagle The Miz. Mówił o tym, że nie było go jakiś czas i wszystkie media o nim pisały. Nagle obok limuzyna podjechał czarny samochód. Wyszedł z niego The Rock. Miz nie był ucieszony z tego powodu, a Rock dał Mizowi kluczyki z jego samochodu i kazał go zaparkować. Przeszedł się trochę dalej i spotkał Big Showa. Rozmawiali o RR matchu, w którym brali kiedyś udział. Rock mówił, że to Big Show powinien go wygrać, wtedy jego życie mogłoby się potoczyć inaczej. Show połamał laptopa,  panowie podali sobie ręce i Rock poszedł dalej. Porozmawiał chwile z Rick Rossem.  Spotkał także Lane i wspominał to co robili w hotelu po Raw, które odbyło się kilka miesięcy temu w Brooklynie. Wszystko słyszał Rusev, który pojawił się nagle za Rockiem. Rock pochwalił Lane, klepnął ją i poszedł dalej. Stanął przed kurtyną i powiedział, że to przez nią zawodnicy co tydzień wychodzą na stage.

d

Rock wyszedł do ringu. Zapytał czy widownia jest gotowa na Wrestlemanie. Mówił, że wszyscy są gotowi na tę galę. Wspominał komentatorów, lecz nie wiedział kim jest Baron Saxton. Popatrzył na widownie i znalazł ludzi, którzy przebrali się za wrestlerów takich jak Undertaker, Hulk Hogan, Macho Man czy nawet The Rock. Wrócił do ringu i kazał schować telefon człowiekowi, który przebrał się za niego. Przerwała mu grupa The New Day. Xavier powiedział kim jest czarny facet przy stole komentatorskim. Mówili o przeciwnikach, których pokonywali, wspomnieli braci Uso. Zapytali Rocka czemu nazywa się Peoples Championem, skoro nie ma mistrzostwa. Wspomnieli, że za to oni są mistrzami Tag Team. Mówili o tym, że Rock przeniósł się do Holywood. Rock odpowiedział, że wie kim oni są. Powiedział, że mają przyczepione do głów penisy lam. Odpowiedzieli, że to rogi jednorożców. The Rock dalej naśmiewał się ze stajni. Zaproponował im, żeby weszli do ringu, by mógł wsadzić trąbkę w ich dupy. Xavier powiedział, że widownia z Miami na to nie zasługuje i grupa zmierzała na zaplecze. Rock zatrzymał ich i powiedział, ze ma plan b. Wybiegli bracia Uso i zaczęli atakować The New Day. W ringu został sam Xavier, Usosi wykonali Superkicki a Rock Peoples Elbow.

6. Tag Team Match

Brie Bella & Alicia Fox vs. Natalya & Paige

Paige zgarnęła zwycięstwo po tym, gdy wykonała na Brie Ram-Paige.

6

Zwyciężczynie: Natalya & Paige

– Do ringu wyszedł The Miz, mówił, że nie lubi jak się mu przerywa. Nagle zabrzmiała muzyka Kalisto, zawodnik wbiegł do ringu.

7. Normal Match

The Miz vs. Kalisto (c)

Miz chciał wykonać Skull Crushing Finale, lecz Kalisto odbił się od lin i skontrował to do Salida Del Sol. Po spinowaniu wygrał walkę.

7

Zwycięzca: Kalisto

8. Tag Team Match

Roman Reigns & Dean Ambrose vs. Rusev & Sheamus (w/ King Barrett & Alberto Del Rio)

Walka zakończona została przez Romana, kiedy to wykonał Speara na Sheamusie.

8

Zwycięzcy: Roman Reigns & Dean Ambrose

– Panowie rzucili jeszcze Ruseva w stół komentatorski. Po chwili na stage wyszła Stephanie, która ogłosiła main event Fastlane. Będzie to triple threat match pomiędzy Romanem Reignsem, Deanem Ambrosem i Brockiem Lesnarem.