ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Monday Night Raw 19.10.2015 – Wyniki

new-raw

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej wyniki wczorajszej gali WWE Monday Night Raw:

Galę otwiera nikt inny jak Stone Cold Steve Austin! Austin wspomniał trochę o swojej karierze oraz o tym, że po gali będzie prowadził Podcast z Brockiem Lesnarem. Po chwili zaprosił do ringu Undertakera.

Grabarz wygłosił kilka słów o ostatecznej walce z Brockiem Lesnarem. Moment później przerwał mu Brock Lesnar i Paul Heyman, który wypowiedział się na temat rywalizacji Lesnara i Takera. Po krótkiej wymianie słów prawie doszło do brawlu, lecz Lesnar wycofał się.

s1

 

s2

 

1. 6-Man Tag Team Match

John Cena (c) & The Dudley Boyz vs. The New Day (c)

Zwycięzcy: The New Day (c)

Przed walką The New Day wygłosiło typowe dla nich promo. Przez część walki New Day dominowało. W pewnym momencie role się odwróciły, lecz Xavier wykorzystał zamieszanie, które powstało i przypiął D-Vona zdobywając zwycięstwo dla swojej drużyny. Po zakończeniu pojedynku John Cena wykonał AA na Woodsie, a Dudley Boyz potraktowali Xaviera atakiem 3D prosto na stół.

s3

Komentatorzy ogłosili, że Randy Orton nie był obecny na ostatnich live eventach w Meksyku oraz nie pojawi się on także na dzisiejszym Raw.

Wywiad z Deanem Ambrosem na zapleczu. Dean chciałby zakończyć wszystkie sprawy z Wyattami już dzisiaj.

2. Divas Tag Team Match

Alicia Fox & Nikki Bella (/w Brie Bella) vs Sasha Banks & Naomi (/w Tamina Snuka)

Zwyciężczynie: Alicia Fox & Nikki Bella

Dostaliśmy całkiem wyrównaną walkę div. Pod koniec walki Nikki uderzyła Sashę, a następnie wykonała swoją akcję kończącą na Naomi i wygrała walkę.

s4

Ogłoszono, że Corporate Kane został zawieszony na dzisiejszym Raw.

Po przerwie na reklamy do ringu wyszedł nikt inny jak Shwan Michaels! Wypowiedział się na temat Hell in a Cell matchów. Wspomniał o dwóch walkach, które na najbliższym Hell in a Cell odbędą się w tej stypulacji. Stwierdził, że te dwie walki skradną show, moment później usłyszeliśmy theme song Setha Rollinsa. Nie spodobało mu się to co powiedział Shawn. Rollins powiedział, że Michaels powinien rozmawiać o nim i jego walce. Panowie chwile porozmawiali,  Seth chciał skończyć tę konwersacje i odejść, ale Shawn przekazał mu, że za chwile stoczy walkę z Rybackiem.

3. Normal Match

Seth Rollins (c) vs Ryback

Zwycięzca: Seth Rollins (c) 

Po dosyć krótkiej walce Seth zakończył pojedynek po Pedigree.

s5

 

4. 6-Man Tag Team Match

Dolph Ziggler & Cezaro & Neville vs Rusev & King Barret & Sheamus

Zwycięzcy: Rusev & King Barret & Sheamus

Przeciętny Tag Team match. W środku walki Sheamus zaatakował Nevilla, kiedy to został wyrzucony z ringu przez Ruseva. Ostatecznie tym razem Sheamus zaatakował Zigglera, który wyglądał poza ring i King Barrett przypiął Show Offa.

s6

 

Czas na reklamy minął, a do ringu zmierzał powoli Ric Flair. Nature Boy wspominał swoją historię. Dodał również, że Dean Ambrose nie zawalczy sam przeciwko Luke’owi i Braunowi. Jego partnerem jest Roman Reigns, który chwile po słowach Flaira wyszedł do ringu. Nagle pojawiła się rodzinka Wyattów. Zauważyć można, że Eric Rowan powrócił i był u boku Braya. Reigns rozstawił w ringu dwa krzesła i zaprosił do siebie Wyatta.  Rozmawiał z Brayem przez chwilę,  a potem zaatakował go, Rodzina próbowała kontratakować, lecz z pomocą Romanowi przyszedł Dean.

Rozmowa Setha, Stephanie i Huntera. Ten ostatni stwierdził, że Romanowi i Deanowi przyda się pomoc. Do rozmowy doszedł Shawn. Skończyło się na tym, że Seth sam zaproponował swoją pomoc w tej walce.

5. Divas Match

Brie Bella (/w Nikki Bella & Alicia Fox) vs Charlotte (c) (/w Becky Lynch)

Zwyciężczyni: Charlotte (c)

Przez całą walkę Team Bella próbował rozproszyć mistrzynię Div. Brie całkiem dobrze radziła sobie z Charlotte, lecz mistrzyni poddała ją i wygrała walkę.

s7

 

Całe starcie oglądała na zapleczu Paige. Po skończeniu walki została zapytana przez Renee o atak na Natalye. Paige zrzucała winę na wszelkie inne divy, a potem obraziła Renee i odeszła od niej.

6. Normal Match

Mark Henry vs Kevin Owens (c)

Zwycięzca: Kevin Owens (c)

Kevin zaczął od obrażania miejsca, z którego pochodzi Mark, został wyrzucony z ringu. Panowi troszkę powalczyli, a na sam koniec Kevin wykonał Pop-Up Powerbomba na Henrym i wygrał walkę. Po chwili do ringu wyszedł Rybac, a z małą pomocą Marka udało się posłać go do ringu i wykonać na nim Powerbomba.

s8

 

Na zapleczu Renee spytała Setha jak czuje się przed walką ze swoimi dawnymi partnerami. Seth powiedział, że nie jest to żaden powrót Shield i stwierdził, że chce tylko udowodnić kto jest tutaj najlepszy.

7. Main Event 6-Man Tag Team Match

Roman Reigns & Dean Ambrose & Seth Rollins (c) vs The Wyatt Family

Zwycięzcy: przez dyskwalifikacje The Wyatt Family

Walkę miał rozpocząć Seth, lecz ten stchórzył przeciwko Rowanowi i wpuścił do ringu Romana. Wyattom zdarzało się dominować przez dużą część walki. W pewnej chwili Roman został zaatakowany przez Brauna. Kiedy Dean chciał zamienić się z Sethem, ten uciekł i nie wykonał taga. Na szczęście po chwili Reigns podniósł się i zamienił Ambrosea. Do ringu wszedł Braun i zaczął podduszać Romana, tym razem pomógł mu Dean atakując go kendo stickiem. Chwilę później udało się Romanowi wyskoczyć poza ring i powalić rodzinę Wyattów, a następnie wymierzyć Brayowi i Ericowi Speara.

s9

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552