ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Monday Night Raw 12.10.2015 – Wyniki

new-raw

Poniżej wyniki wczorajszej gali WWE Monday Night Raw:

Dzisiejsze Raw będzie prowadzone przez Kanea. Na samym początku ogłosił, że Seth Rollins zawalczy dziś przeciwko niemu w Luberjack Matchu. Show otwiera Dean Ambrose, do którego po chwili dochodzi Randy Orton. Obaj rozmawiają o ich walce z Lukiem Harperem i Braunem Strowmanem na Hell in a Cell. Przerywają im The New Day. Twierdzą, że są najlepszą drużyną, która osiągnęła więcej niż The Shield czy Evolution.
Na ekranie pojawia się Kane, który ogłasza walkę tag teamową.

o1

1. Tag Team Match
Dean Ambrose & Randy Orton vs Kofi Kingston & Big E (c) (/w Xavier Woods)

Zwycięzcy: Kofi Kingston & Big E (c) (/w Xavier Woods)

Pod koniec walki Randy Orton zostaje popchnięty na Deana Ambrose’a, który wypada z ringu. Kofi Kingston przypina Randy’ego i zgarnia pin.

o2

WWE przedstawiło promo walki Brock Lesnar vs Undertaker na Hell in a Cell.

2. Divas Normal Match

Nikki Bella (/w Brie Bella & Alicia Fox) vs Naomi (/w Tamina Snuka & Sasha Banks)

Zwyciężczyni: Nikki Bella (/w Brie Bella & Alicia Fox)

W pewnym momencie Brie wchodzi na stół komentatorski i rozprasza rywalkę mówiąc do mikrofonu „We want Sasha. Nikki to wykorzystuje i pokonuje Naomi.

o3

John Cena wychodzi do ringu i chwali publikę. Wygłasza tradycyjne promo przed swoimi walkami US Open Challenge. Na wyzwanie odpowiada Dolph Ziggler.

3. United States Championship Match Open Challenge

John Cena (c) vs Dolph Ziggler

Zwycięzca: John Cena (c)

Z początku walki pewien mężczyzna z widowni poprosił o rękę swoją partnerkę. Powiedziała „Tak” a John Cena skomentował całą sytuację.

W którymś momencie walki Dolph wsadza palce w oczy Johna i wykonuje Superkicka lecz Cena odkopuje. Dolph miał również okazję zainkasować Zig Zag, lecz przeciwnik również odkopuje. Po chwili John z zaskoczenia wykonuje AA i pokonuje Dolpha.

o4

Po walce o pas US Triple H dzwoni do Kane’a i pyta się o to jak przebiega show.

4. Tag Team Match

The Dudley Boyz vs The Ascension

Zwycięzcy: The Dudley Boyz

Dość szybkie zwycięstwo po wykonaniu 3D.

o5

5.Tag Team Match

King Barrett & Sheamus vs Cesaro & Neville

Zwycięzcy: King Barrett & Sheamus

Barrett zainkasował Bull Hammera gdy sędzia upominał Sheamusa i nie widział co się za nim dzieje. Sheamus szybko po tym przypiął Nevilla i zgarnął zwycięstwo.

o6

Roman Reigns wychodzi do ringu i wygłasza promo dotyczące jego rywalizacji z Brayem Wyattem. Mówi też o tym, że Bray powstrzymywał go przed wszystkim czego chciał dokonać. Przerywa mu muzyka Wyattów. Panowie rozmawiają o ich walce w klatce Hell in a Cell. Po chwili Braun zmierzał już w stronę ringu.

6. Normal Match

Roman Reigns vs Braun Strowman (/w Bray Wyatt & Luke Harper)

Zwycięzca:

Przez dużą część pojedynku Strowman dominuje. Podczas gdy Roman i Braun znajdowali się poza ringiem, Luke chciał interweniować. Reigns zatrzymał członka Wyattów, a nastętpnie wysłał Brauna na stół komentatorski, wrócił do ringu i wygrał walkę poprzez wyliczenie. Chwilę później udało mu się jeszcze wymierzyć cios Brayowi.

o7

Kane ponownie rozmawia z Hunerem przez telefon. Opowiadał mu o walce wieczoru na dzisiejszej gali, lecz COO nie dowiedział się jaka walka jest Main Eventem Raw przez zakłócenia podczas rozmowy.

 8.Normal Match

Ryback vs Rusev (/w Summer Rae)

Zwycięzca: Ryback

Panowie prowadzili dość wyrównaną walkę. Ostatecznie to Ryback przypina Ruseva. Po walce Summer Rae komentuje zaręczyny Ruseva i Lany. Wyzywa go i uderza w twarz, a następnie wychodzi z ringu i udaje się na backstage.

o8

9. Normal Match

Kalisto (/w Sin Cara) vs Kevin Owens (c)

Zwycięzca: Kevin Owens (c)

Kalisto wykonał akcję z narożnika, lecz Kevin to skontrował i wykonał Powerbomba, dzięki któremu wygrał walkę.

o9

10. Divas Tag Team Match

Alicia Fox & Brie Bella (/w Nikki Bella) vs Charlotte & Becky Lynch (/w Natalya)

Zwyciężczyni: Alicia Fox & Brie Bella (/w Nikki Bella)

Paige znajdowała się przez całą walkę przy stole komentatorskim. W połowie walki zaatakowała Natalye. Brie ostatecznie wygrała tę krótką walkę i przypięła mistrzynię Div.

o11

Kane’owi udało się porozmawiać z Hunerem i Stephanie na temat Main Eventu Raw. Dyrekcja rozkazała mu, by wybrał innego przeciwnika dla Setha.

Seth rozmawia z Big Showem na backstageu. Seth oczekuje pomocy giganta, lecz ten go wyśmiewa i odchodzi. Kane podchodzi do Setha i mówi mu o tym, że ktoś inny zawalczy z nim w Lumberjack Matchu.

Przed walką WWE zapowiedziało na następne Raw takie gwiazdy jak Shwan Michaels, Rick Flair, Undertaker, Brock Lesnar

 

11. Lumberjack Match

Seth Rollins vs Masked Kane

Zwycięzca: Masked Kane

Seth wyszedł do ringu i czekał na przeciwnika. Okazał się nim zamaskowany Kane. Podczas walki Seth chciał uciec na widownię, lecz zatrzymał go Cesaro. Chwile później Kane dostał K.O. Puncha od Big Showa, lecz zdołał po nim odkopać. W pewnym momencie Kane wykonał Superplexa, zaraz potem członkowie The New Day wyciągnęli go z ringu i obijali go. Zrobiło się wielkie zamieszanie i Lumberjackowie zaczęli się bić między sobą. Po chwili Kane wykonał Tombstone Piledrivera i wygrał walkę z Sethem. o12