ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE kontaktowało się z dwiema byłymi zawodniczkami w sprawie 30-Woman Royal Rumble Matchu!

– Do gali Royal Rumble 2018 pozostały niecałe 3 tygodnie.

Każdego dnia otrzymujemy masę informacji o najbliższym PPV. Tym razem PWInsider utrzymuje, że WWE kontaktowało się z dwiema byłymi zawodniczkami w sprawie występu w nadchodzącym 30-Woman Royal Rumble Matchu.

Pierwszą z nich jest Molly Holly, która prawdopodobnie zgodziła się na występ w RR matchu. Warto wspomnieć, że ostatni raz zawodniczka wystąpiła podczas WM 25 w 2009 roku w 25-Diva Miss WrestleMania Battle Royal matchu. Obecnie zajmuje się trenowaniem w The Academy School of Professional Wrestling w Minneapolis, której właścicielami są Ken Anderson oraz Shawn Daivari.

Drugą byłą zawodniczką WWE, z którą federacja kontaktowała się w sprawie kobiecego Royal Rumble matchu, jest Michelle McCool. Aktualnie wiadomo tylko tyle, że McCool rozmawiała z oficjelami federacji odnośnie swojego powrotu na ring. Michelle McCool ostatni raz w ringu WWE wystąpiła podczas Extreme Rules 2011, gdzie przegrała z Laylą.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743