ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Fastlane 2016 – Wyniki

wwe-160221-660x380

Oto wyniki gali Fastlane, która odbyła się wczoraj w Cleveland, Ohio:

I – Kickoff

1. 2 out of 3 Falls Match for United States Championship

Alberto Del Rio vs. Kalisto (c)

Pierwszy punkt zdobywa Kalisto po tym, gdy Del Rio zaatakował mistrza krzesłem. Drugi punkt zdobył Alberto, który wykonał na przeciwniku Diving double foot stompa. Kalisto na koniec wykonał roll up i przypiął Del Rio, zdobywając drugi punkt i wygrywając walkę.

Cbx42YcUUAIGNkZ.jpg large

Zwycięzca: Kalisto

II – Główna karta

2. Tag Team Match

Sasha Banks & Becky Lynch vs. Naomi & Tamina Snuka

Na koniec dość dobrej walki Div, Sasha założyła na Taminie Banks Statement. W tym samym czasie Becky założyła dźwignię na Naomi. Tamina odklepała, a Sasha i Becky wygrały walkę.

Cbx_0kPUYAAAv8V.jpg large

Zwyciężczynie: Sasha Banks & Becky Lynch

3. Intercontinental Championship Match

Kevin Owens (c) vs. Dolph Ziggler

Kevin wykonał Pop-up Powerbomba i zwyciężył w tej walce.

CbyC8-KUMAAhNx2.jpg large

Zwycięzca: Kevin Owens

– Big Show, Ryback i Kane rozmawiali na zapleczu o Wyatt Family. Stwierdzili, że trzeba pokazać im gdzie raki zimują i wysłać ich z powrotem do piekła.

4. 6-Man Tag Team Match

The Wyatt Family vs. The Big Show, Ryback & Kane

Pod koniec walki powstało małe zamieszanie i zawodnicy zaczęli wyrzucać się poza ring. Ostatecznie zostali w nim Ryback i Luke Harper. The Big Guy wykonał na Harperze Shell Shocked i wygrał walkę.

CbyJPlJUUAICWn0.jpg large

Zwycięzcy: The Big Show, Ryback & Kane

– JoJo przeprowadziła wywiad z Romanem Reignsem. Rozmawiali o walce, w której zawalczy przeciwko Brockowi i Deanowi. Pojawił się także Dean, który nie zgadzał się trochę ze słowami Romana. Ostatecznie panowie stwierdzili, że Lesnar nie ma szans na wygraną i zwycięsko z walki wyjdzie jeden z nich.

5. Divas Championship Match

Brie Bella vs. Charlotte (c) (w/ Ric Flair)

Brie zapięła na Charlotte Yes Locka, a później Single Leg Boston Craba, lecz mistrzyni Div udało się wyjść z tej dźwigni. Potem od razu zapięła na Brie Figure 4 Lega i przeszła do Figure 8 Locka. Brie Bella od razu poddała się, a Charlotte obroniła swój pas.

CbyPmSGUYAEqpvH.jpg large

Zwyciężczyni: Charlotte

– Szybki wywiad z Chrisem Jericho. Chris mówił o tym, że jedna wygrana Stylesa nic nie znaczy, liczy się ta ostatnia walka. Mówił o tym co może się stać, gdy z nim wygra lub przegra. Powiedział, że za chwile dowiemy się jaki AJ Styles jest na prawdę.

6. Normal Match

AJ Styles vs. Chris Jericho

Panowie pokazali naprawdę dobrą walkę. Na koniec AJ wykonał Styles Clasha, a później użył Calf Crushera i poddał Chrisa Jericho. Po walce panowie podali sobie ręce.

CbyWQBlUYAEjrQ9.jpg large

Zwycięzca: AJ Styles

– Do ringu wyszli Edge i Christian, aby poprowadzić Cutting Edge Peep Show. Edge powiedział, że dobrze wrócić do domu. Christian przypominał o tym co działo się kiedyś na tej arenie, gdy nagle przerwali im The New Day. Big E przeprosił i razem z Xavierem i Kofim powiedział, ze nikogo to nie obchodzi. Panowie zaczęli rozmawiać o historii grupy The New Day. Edge i Christian zaczęli żartować sobie z całej grupy The New Day. Oni odparli tym, że są mistrzami Tag Team, dlatego powinno się ich traktować z szacunkiem. Kofi stwierdził, że The New Day są lepsi niż Edge i Chrisian oraz inne teamy. Wymieniali drużyny, które są od nich gorsze. Capitan Charisma doprowadził do chantu „New Day Sucks”. Xavier powiedział, że jest gra League of Legends, która jest dobra, lecz nie można tego powiedzieć o League of Nations. Sheamus, Rusev, Barrett i Del Rio wyszli do ringu i zaczęli kłócić się z mistrzami Tag Team. The New Day uciekli powoli z ringu, a League of Nations zaczęli grozić Christianowi i Edgowi. Zmusili ich do wyjścia z ringu. Na stageu razem z mistrzami Tag Team zaczęli naśmiewać się z grupy Sheamusa.

CbyXkefUMAApZ9U.jpg large

– Na stage wyszła grupa Social Outcast. Zmierzali powoli do ringu i rozmawiali o Wrestlemanii. Nagle zabrzmiała muzyka R-Trutha.

7. Normal Match

Curtis Axel (w/ The Social Outcast) vs. R-Truth

Heath i reszcze przeszkadzali trochę w walce. Do ringu wyszedł po chwili Goldust, który chciał pomóc Truthowi. Niestety przez niego R-Truth przegrał walkę i Curtis zgarnął pin.

CbybBZHUUAAg0fY.jpg large

Zwycięzca: Curtis Axel

8. Main Event: Triple Threat Match for no. 1 contender for the WWE WHC M

Dean Ambrose vs. Roman Reigns vs. Brock Lesnar (w/ Paul Heyman)

Brock wykonał dużo german suplexów, lecz później został rzucony przez Romana i Deana prosto w stół komentatorski. Panowie zaczęli walczyć w dwójkę i wrócili do ringu. Bestia zaczęła podnosić się po Powerbombie w stół, Ambrose i Reigns postanowili wyjść z ringu i rzucić Lesnara przez kolejny stół komentatorski. Przykryli go resztkami stołów i wrócili do walki. Roman chciał wykonać na Deanie Samoan dropa, lecz z tyłu podszedł Lesnar i wykonał na nich oby German suplexa. Na  koniec walki Dean zaczął okładać Lesnara i Romana krzesłem, lecz ten drugi wykonał na nim Speara i wygrał walkę.

CbygxYVVIAETrlY.jpg large

Zwycięzca: Roman Reigns

– Triple H wyszedł do ringu i stanął naprzeciwko Romanowi Reignsowi. Panowie popatrzyli się na logo Wrestlemanii 32 i gala się zakończyła.

Cbyi6SdUEAANFYh.jpg large

Komentarze

  1. Na prawde musieli dać Romkowi title shota jeszcze raz? To jest tak nudne że szkoda gadać. Liczyłem że może Dean wkońcu dostanie albo chociaż Brock. Ale nie. Musieli dać Romkowi. Brak słów na WWE.

  2. It is in the end what is should be Roman Reigns it got to WWE 32 smash Triple H and regain the WWE Championship