ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Draft: zły Kevin Owens, zarząd jest zadowolony z Evans i Natalyi, transfery ogłoszone na wwe.com

Kevin Owens jest niezadowolony i dał upust emocjom na Twitterze. Kanadyjczyka nie cieszy fakt przetransferowania go ze SmackDown na RA

Ostatniej nocy ekipa telewizyjna WWE zapytała mnie o wrażenia po tym, jak zostałem przetransferowany na RAW.

Dałem im bardzo szczerą odpowiedź prosto z serca. Zdecydowali się nie udostępniać nagrania, ponieważ wydawałem się być zły.

Byłem zły. Wciąż jestem.

Runda 3…

Wygląda na to, że cały czas mam wiele do udowodnienia.


Zarząd WWE jest bardzo zadowolony z pracy Lacey Evans oraz Natalyi. Lacey została przesunięta na SmackDown i Vince McMahon wciąż widzi w niej duży potencjał, o którym sporo mówiło się przy okazji feudu z Becky Lynch. Natalya z kolei została doceniona za pracę z Evans w ich niedawnej rywalizacji. Kanadyjka zawsze chętnie pomaga innym w rozwoju – tak było z Rondą Rousey, a teraz z Evans i wydaje się być idealną kandydatką na trenerkę, gdy zakończy swoją karierę.


Na wwe.com pojawiły się kolejne wyniki Draftu, który będzie kontynuowany na Monday Night RAW. Dowiadujemy się, że na RAW występować będą Sin Cara, EC3 i Eric Young, podczas gdy na SmackDown trafili: Tamina, Apollo Crews, Drew Gulak, The B-Team i Heath Slater.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552