ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Backlash – WYNIKI – AKTUALIZACJA NA ŻWYO

– Czy dziś będziemy świadkami najlepszej walki wrestlingowej w historii? Przekonamy się w przeciągu kilku godzin. Zapraszam na WWE Backlash 2020.

Kickoff – 0:00 – 1:00:

– W panelu zasiedli Scott Stanford i Peter Rosenberg. Panowie omawiają kolejne walki w karcie. Wspierani oni będą przez ekipę WWE Backstage w składzie: Renne Young, Booker T i JBL.

– Kilka godzin temu do karty Backlash dodane zostało starcie o RAW Tag Team Championship pomiędzy Street Profits i Viking Raiders. Z kolei do KickOffu przeniesiony został pojedynek o United States Championship pomiędzy Apollo Crewsem, a Andrade.

1. United States Championship Match
Apollo Crews (C) vs. Andrade (/w. Angel Garza & Zelina Vega)

– Przed walką do stolika komentatorskiego dosiadł się Kevin Owens, który w ostateczności pomógł Apollo wykonując Stunnera na przeszkadzającym Garzie. To pozwoliło Crewsowi na Spin-Out Sitout Powerbomb i obronę tytułu.

Zwycięzca i nadal US Champion: Apollo Crews

Główna gala 1:00 – ???

1. WWE Women’s Tag Team Championship Triple Threat Tag Team Match
Bayley & Sasha Banks (C) vs. The Iiconics (Peyton Royce & Billie Kay) vs. Alexa Bliss & Nikki Cross

– W końcówce Alexa wykonała na Peyton Twisted Bliss, jednak do ringu wróciła Sasha Banks, która przerolowała Alexę i uzyskała 3 count.

Zwyciężczynie i nadal mistrzynie WWE Tag Team: Bayley i Sasha Banks (8:45)

2. Normal Match
Jeff Hardy vs. Sheamus

Zwycięzca: Sheamus (16:47)

– Na zapleczu Kayla Braxton uświadomiła Mizowi i Morrisonowi, że ten kto ewentualnie przypnie Brauna Strowman, ten zostanie samodzielnym Universal Championem. Panom to „nie przeszkadzało”. Spostrzegli się, że mają jeszcze jeden problem, którym może być Mr. Money in the Bank – Otis. Ten zakomunikował, że jeżeli Miz i Morrison wygrają, ten poważnie zastanowi się na zainkasowaniem swojej walizki.

3. RAW Women’s Championship Match
Asuka (C) vs. Nia Jax

Rezultat: Double Count-Out (8:32)
Nadal RAW Women’s Champion: Asuka

4. Universal Championship 1-on-2 Handicap Match
Braun Strowman (C) vs. John Morrison & The Miz

Zwycięzca i nadal Universal Champion: Braun Strowman (7:24)

– Otrzymaliśmy przypomnienie z piątkowego SmackDown, na którym AJ Styles pokonał w finale turnieju Daniela Bryana i został nowym mistrzem Interkontynentalnym. Mistrz pojawił się dziś na gali, ale tylko po to, żeby udzielić wywiadu. Styles zapowiedział, że w piątek podczas kolejnego SmackDown odbędzie się jego celebracja z powodu wygrania tytułu. Zaprasza na nią wszystkich, nawet Daniela Bryana. Bryan żyje w swoim fantastycznym świecie, jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie jest fenomenalny.

– Przed walką o WWE Championship MVP zaczął prowokować Lashley’a. Była to jednak pułapka, ponieważ Lashley zapiął Nelsona i nie chciał puścić. Nie pomogła nawet interwencja sędziów. Kiedy w końcu Bobby zdecydował się puścić chwyt, to sędzia zapytał Drew czy chce walczyć. Ten wyraził chęć, a więc:

5. WWE Championship Match
Drew McIntyre (C) vs. Bobby Lashley (/w. MVP)

– W końcówce pojawiła się Lana, która odwróciła uwagę Lashley’a. Ten nadział się na Glasgow Kiss, poprzez który potrącił Rosjankę, a gdy odwrócił się ponownie, to otrzymał Claymore Kick.

Zwycięzca i nadal WWE Champion: Drew McIntyre (13:18)

– Przenieśliśmy się na parking, gdzie trwał brawl pomiędzy Street Profits, a The Viking Raiders. W pewnym momencie Montez rzucił Erika na samochód, w którym pękła szyba okazało się, że to po raz kolejny był samochód Brauna Strowmana. Panowie postanowili przenieść swój brawl do środka, gdzie miało dojść do starcia na przedmioty, które panowie używali podczas swoich zawodów sportowych, jednak ostatecznie uznali, że to zły pomysł i doszło do kolejncyh ciosów. Erik i Dawkins przenieśli się gdzieś na zewnątrz, a Ivar i Ford zostali w środku. Ivar powalił Monteza w ten sposób, że ten był na siedząco w rozkroku. To oznaczało jedno. STRIKE w czułe miejsce. Ivar poszedł odnaleźć swojego partnera, jednak nadział się na Spear przez szybę od Dawkinsa. Panowie zaczęli się ponownie bić i nagle pojawił się gang motocyklistów ninja, na czele którego stanął Akira Tozawa. Viking Raiders i Street Profits połączyli siły i jako Viking Profits pokonali ninjów. Tozawa miał jednak jeszcze jedną niespodziankę. Pojawił się wysoki mężczyzna z maczetą, który okazał się jednak dla tag teamów zbyt dużym wyzwaniem i panowie uciekli na dach wozu transmisyjnego. Tam zaczęła się sprzeczka, kto pokonał ninjów i wybuchł na nowo brawlu, który każdy z jego uczestników zakończył w śmietniku, do którego spadł z dużej wysokości. Pojawiła się sędzina Jessika Carr, który poinformował, że walka panów będzie następna. Dodała też, że Ivar jest słodki, a Erik nie specjalnie.

– Po przerwie na reklamę czwartego odcinka dokumentu o Undertakerze Tom Phillips, Byron Saxton i Samoa Joe poinformowali, że walka o RAW Tag Team Championship jednak nie dojdzie do skutku … No cóż tak też bywa

– Komentatorzy poinformowali nas także, że w pojedynku zastosowano inne ujęcia kamer niż zwykle, dodano także dźwięk z trybun z normalnego show, tak jak to ma teraz miejsce na meczach piłkarskich

6. Greatest Wrestling Match Ever
Edge vs. Randy Orton

Zwycięzca: Randy Orton (44:38)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556