ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WWE Backlash 2016 – Wyniki

backlash

Poniżej znajdziecie wyniki gali Backlash, która odbyła się w Richmond:

Backlash Kickoff 01:00 – 02:00

Kickoff został poprowadzony przez Renee Young, Bookera T, Jerry’ego Lawlera i Litę. Omówione zostały walki, które odbędą się na dzisiejszej gali. Przeprowadzono także kilka wywiadów.

– Apollo Crews rozmawiał na zapleczu z Danielem Bryanem. Po chwili dołączył do nich Baron Corbin, który nie rozumiał dlaczego Bryan nie zajmuje się zawodnikami jego pokroju, tylko słabymi wrestlerami jak Apollo Crews. Generalny Manager SmackDown Live ustanowił walkę pomiędzy Corbinem a Crewsem w późniejszej części KickOffu.

– Tom Phillips przeprowadził Q&A z Heathem Slaterem i Rhyno.

1. Normal Match

Apollo Crews vs. Baron Corbin

Baron był obijany przez swojego przeciwnika w narożniku, lecz po chwili zrzucił go z siebie i uderzył kolanem w jego głowę. Później Apollo zainkasował End of Days i przegrał walkę.

apollocorbin

Zwycięzca: Baron Corbin

Backlash 2016 02:00 – 05:00

– Zaraz po filmiku wprowadzającym do ringu wyszli Shane McMahon oraz Daniel Bryan. Shane powitał publikę i podziękował za to co ludzie zrobili dla SmackDown. Panowie przybliżyli nam trochę jakie walki zobaczymy na dzisiejszej gali i ogłosili, że Six-Pac Challlange o pas Kobiet będzie pierwszą walką głównej karty.

2. WWE SD Women’s Championship Six-Pack Challenge

Becky Lynch vs. Natalya vs. Naomi vs. Alexa Bliss vs. Carmella vs. Nikki Bella

Alexa Bliss została wyeliminowana jako pierwsza, kolejna była Naomi. Następnie wyeliminowana została Natalya, a dosłownie chwile po niej Nikki Bella. Na sam koniec Becky zapięła na Carmelli dźwignię i poddała ją.

womens6pac

Zwyciężczyni: Becky Lynch

– Charly Caruso przeprowadziła krótki wywiad z nową mistrzynią Kobiet brandu SmackDown. Becky podziękowała każdemu kto ją wspiera i bardzo cieszyła się, że nareszcie po tylu latach zdobyła ten pas.

– The Miz rozmawiał na zapleczu z Jagger’em Eatonem , który jest gwiazdą jednego z seriali na stacji Nickelodeon.

– Bray Wyatt zaatakował na zapleczu Randy’ego Ortona, a dokładnie jego nogę.

3. Tag Team Match

Zwycięska drużyna zawalczy dzisiaj w finałach turnieju o pasy Tag Team brandu SmackDown.

The Usos vs. The Hype Bros

Mojo wylądował poza ringiem i wtedy bracia Uso atakowali Zacka w dwójkę. Jey zaatakował Rydera, a Jimmy zapiął na jego nodze dźwignię i poddał go.

mojousois

Zwycięzcy: The Usos

– Renee rozmawiała z Rhyno i Heathem Slaterem o tyn co zrobią w walce z braćmi Uso.

– Przed kolejną walką Miz rozmawiał na zapleczu z Bryanem i zażądał od niego nowego kontraktu, dzięki któremu będzie miał zapewniony szacunek pracowników i większe wynagrodzenie. Daniel nie odzywał się, mistrz Interkontynentalny powiedział jeszcze kilka słów aby bardziej zdenerwować Generalnego Managera, a później odszedł i wyszedł do ringu.

4. WWE Intercontinental Championship Match

Dolph Ziggler vs. The Miz (c) (w/ Maryse)

Sędzia zajmował się Mizem, wtedy Maryse spryskała twarz Zigglera pewnym sprayem. Mistrz Interkontynentalny wykonał na Dolphie Skull Crushing Finale i zgarnął zwycięstwo.

mizziggleric

Zwycięzca: The Miz

– Bray Wyatt udał się do ringu i czekał na to aż sędzia ogłosi go zwycięzcą dzisiejszej walki.

5. Normal Match

Bray Wyatt vs. Randy Orton

Ogłoszono, że Randy jest niezdolny do walki, a sędzia zaczął wyliczać nieobecnego Ortona.

Zwycięzca: Bray Wyatt

Anonser ogłosił, że pomimo jednej wygranej walki Bray zawalczy dzisiaj jeszcze w No Holds Barred matchu. Jego przeciwnikiem okazał się być Kane.

6. No Holds Barred Match

Bray Wyatt vs. Kane

Orton wyszedł pod koniec walki i wykonał na Bray’u RKO. Kane dołożył Chokeslama i wygrał walkę.

wyattkanenhb

Zwycięzca: Kane

– AJ Styles rozmawiał z lokalnymi wrestlerami.

7. WWE SD Tag Team Championships Match

The Usos vs. Heath Slater i Rhyno

Slater zainkasował Superkicka od jednego z braci Uso, lecz po chwili do ringu wbiegł Rhyno i wykonał na nim Gore’a. Heath doczołgał się do przeciwnika i spinował go.

slaterhynbo

Zwycięzcy: Heath Slater i Rhyno

– Charly Caruso przeprowadziła krótki wywiad z nowymi mistrzami Tag Team, którzy byli niezmiernie zadowoleni ze swojego zwycięstwa.

8. WWE Championship Match

AJ Syles vs. Dean Ambrose (c)

Na koniec walki Styles popchnął Deana w sędziego, a później kopnął go w krocze. Następnie wykonał na mistrzu Styles Clasha i wygrał walkę.

Zwycięzca: AJ Styles

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783