ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wszystkie nowe wiadomości o All Elite Wrestling po wczorajszej konferencji prasowej!

– Podczas wczorajszej konferencji prasowej federacji All Elite Wrestling, do wiadomości podane zostały nowe szczegóły odnośnie gali Double or Nothing.Oficjalnie ogłoszone zostało, że do swoich kolegów z The Elite dołączy były IWGP Heavyweight Champion Kenny Omega, który jednocześnie został wiceprezesem All Elite Wrestling. Oprócz tego doszło do konfrontacji Omegi z Chrisem Jericho, co może sugerować, że panowie spotkają się po raz drugi w swojej karierze podczas Double or Nothing, choć na razie nie jest to potwierdzona informacja.

– Oprócz Omegi kontrakty z federacją podpisali Lucha Bros (Rey Fenix & Pentagon Jr.), Sony Kiss, AAA Cruiserweight Champion Sammy Guevara oraz tag team Best Friends, czyli Chuckie T & Berretta. Z kolei żeńską dywizję AEW zasilą Yuka Sakazaki, Aja Kong, Kylie Rae i Nyla Rose. Z kolei dzień przed konferencją na swoim Twitterze podpisanie kontraktu z federacją ogłosił Jimmy Havoc.

– Kolejnym ogłoszeniem jest fakt, że została ogłoszona też współpraca AEW z meksykańską federacją AAA. Według Doriana Roldana z AAA, ta współpraca może dostarczyć fanom wielu niespodzianek, a dla federacji będzie to ciekawe doświadczenie.

– Oprócz tego zostały ogłoszone pierwsze pojedynki na galę Double or Nothing. Poniżej aktualna karta gali:

1. Normal Match
Walka nie została oficjalnie potwierdzona
Kenny Omega vs. Chris Jericho

2. Normal Match
PAC vs. Hangman Page

3. Tag Team Match
Young Bucks (Matt & Nick Jackson) vs. The Lucha Bros (Rey Fenix & Pentagon Jr.)

4. Six Man Tag Team Match
Team All Elite Wrestling (Christopher Daniels, Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Team Oriental Wrestling Entertainment (CIMA & dwóch innych zawodników z tej federacji)

5. Normal Match
Walka nie została oficjalnie potwierdzona
Aja Kong vs. Yuka Sakazaki

6. Normal Match
Walka nie została oficjalnie potwierdzona
Kylie Rae vs. Nyla Rose

– Kolejną informacją jest to, że bilety na galę AEW: Double or Nothing wejdą do sprzedaży w środę 13 lutego. Mimo tego fani już w weekend będą mogli na stronie AEW zapisywać się na wejściówki, żeby mieć gwarancję ich otrzymania. Dla przypomnienia, gala odbędzie się 25 maja w MGM Garden w Las Vegas.

– Samą konferencję prasową możecie zobaczyć poniżej:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552