ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wszystkie informacje o nadchodzącej gali WWE Evolution

– Stephanie McMahon podczas ostatniego Monday Night RAW zapowiedziała galę Evolution. Podczas niej będą występować tylko kobiety, a sama gala odbędzie się 28 października.Michael Cole zapowiedział też, że podczas tej gali odbędzie się finał turnieju Mae Young Classic.

Gala ma mieć stałe miejsce w repertuarze PPV. Ma się ona odbywać w październiku czyli w miesiącu Susan G. Komen. Mówi się również, że jeśli gala będzie sukcesem, to możliwe będzie odbywanie się takiej 2 razy w roku.

Na gali wystąpi około 50 zawodniczek z RAW, SmackDown Live, NXT jak i również kilka powracających gwiazd. Bardzo możliwe, że powróci Trish Stratus, po to żeby zmierzyć się z Mickie James.

Na galę jednakże nie powróci AJ Lee, co może zasmucić fanów byłej mistrzyni Div.

W wywiadzie dla Sky Sports Stephanie wyjawiła również, że planuje się wprowadzenie Mistrzostw Tag Team dla kobiet. Dodała też, że fani tego bardzo chcą i mistrzostwa zostaną wprowadzone najszybciej jak się da.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778