ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Współpraca WWE z Netflixem, Dillinger wraca do akcji, Czym Seth Rollins zawinił Vince’owi McMahonowi?

 

– Według PWInsider, WWE Studios będzie produkować filmy fabularne z Netflixem, które planuje wydać za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego.

Nadchodzące projekty będą ukierunkowane na odbiorców familijnych, a pierwszy film pt. „The Main Event” wystartuje latem. „Main Event” to historia o dziesięcioletnim chłopcu, który jest szykanowany, ale marzy o tym, by pewnego dnia zostać gwiazdą WWE. Chodzą plotki o tym, że to John Cena jest twórcą scenariusza, a Miz oraz Bray Wyatt dostaną małe role w filmie.

 

– Tye Dillinger ogłosił na Twitterze, że dziś wieczorem wróci na ring. „The Perfect 10” doznał urazu ręki na live evencie SmackDown w Macon w stanie Georgia 29 października 2018 roku. Podczas nieobecności Dillinger przeszedł udaną operację kontuzjowanej ręki i od pewnego czasu pilnie wyczekiwano jego powrotu do kwadratowego pierścienia. Jak podaje WWE w ciągu najbliższych kilku tygodni i miesięcy do akcji wrócą: Kevin Owens, Sami Zayn, Sin Cara i Fandango, którzy jak na razie ciężko przygotowują się na powrót w Performance Center.

Hej, hej! Tak, wciąż walczę! Właściwie zaczynam dziś wieczór… Podekscytowany.

[ZOBACZ TEŻ: Wrestler Miesiąca – styczeń 2019]

 

– Seth Rollins – pretendent do walki o WWE Universal Championship, w tym tygodniu był gościem w programie ‚Edge & Christian’s Pods Of Awesomeness’. Podczas wywiadu Rollins wypowiadał się na wiele tematów, zaczynając od momentu, w którym otrzymał ofertę kontraktową od WWE. Kariera Setha w pro wrestlingu zaczęła nabierać tempa, gdy podpisał kontrakt z Ring of Honor jesienią 2007 roku. Daniel Bryan i Austin Aries byli jednymi z wyjątkowych talentów, dzięki którym późniejszy członek The Shield czerpał radość podczas treningów w ROH.

Nie wiem, czy WWE kiedykolwiek było mną zainteresowane. Tak, nigdy nic o tym nie słyszałem. Skontaktowałem się z nimi po raz pierwszy, kiedy podpisałem trzyletni kontrakt z Ring of Honor, czym byłem naprawdę podekscytowany. W tamtych czasach to miejsce było niektórym bardzo znane z najlepszych zawodników na świecie, zawodników, których oglądałem mając 5/6 lat. Był tam Daniel Bryan, Nigel McGuinness, Austin Aries, Claudio, był tam też Chris Hero (Kassius Ohno), a oni byli po prostu najlepsi na scenie niezależnej w tamtym czasie, więc byłem dość podekscytowany, aby tam być i spróbować uczyć się od tych facetów.

 

Rollins szczegółowo opowiedział o chaotycznych wydarzeniach, które doprowadziły do ​​otrzymania telefonu od Johna Laurinaitisa z WWE. Kiedy Rollins kończył przygodę w ROH, dostał poważną ofertę od TNA, którą werbalnie zgodził się podpisać. Laurinaitis zadzwonił do niego tuż przed oficjalnym podpisaniem umowy i zaoferował mu miejsce w FCW, co było dla mężczyzny spełnieniem marzeń. Zanim „Architekt” przeszedł do historii o FCW i grupie The Shield, opowiedział o walkach, które pojawiły się wraz z jego heel turnem. W jednym przypadku Rollins w szczególności naraził się na nieprzyjemności. Zaplanowano squash match z Kofim Kingstonem, gdzie Rollins miał go zniszczyć i wygrać bez pozwolenia Kofiemu na atak. „The Kingslayer” wziął sprawy w swoje ręce i z szacunku dla Kofiego pozwolił na wykonanie przez niego kilku akcji. Vince McMahon był wściekły i zmusił Rollinsa i Kingstona do powtórzenia pojedynku.

Pewnego razu na SmackDown miałem stoczyć walkę z Kofim. Miał być to mecz kompletnie przeze mnie zdominowany. Kofiego darzę wielkim szacunkiem i nie chciałem, aby tak przebiegł ten pojedynek, nawet jeżeli mecz był przeznaczony tylko dla mnie i miał sprawić, że będę dobrze wyglądać w oczach innych. Nie chciałem niszczyć Kofiego i nie chciałbym tego do dziś, taka jest już moja natura. Wybrałem mniejsze zło. Pojedynek miał być szybki – miał trwać dosłownie trzy minuty, ale ja dałem jeszcze czas Kofiemu, aby sprawił, że on również wypadnie dobrze w tym starciu. Pamiętam, że opuszczałem ring z myślą: ‚O, okej, było w porządku’. Jak się później okazało, Vince był wściekły. Bardzo wściekły! Zawołał mnie do siebie i zaczął krzyczeć coś w stylu: ‚Po prostu chodź tutaj! Jeśli chcesz być moim człowiekiem, to masz się mnie słuchać! To nie jest to czego chcę!’ Po tej całej aferze wyrzucił mnie z budynku. Michael próbował mi wytłumaczyć, co Vince chciał osiągnąć tym pojedynkiem i koniec końców, ja i Kofi musieliśmy powtórzyć tę walkę. Doskonale pamiętam to uczucie, kiedy mi o tym powiedziano. Byłem naprawdę wściekły i zawstydzony, gotowy po prostu zostać przy swojej racji i nie robić tego nigdy w życiu! Ale z perspektywy czasu było to doświadczenie edukacyjne. Czasami można coś zepsuć, można próbować zrobić coś nie dając się za wszelką cenę, można też uczyć się na błędach tak długo, dopóki się nie poprawisz i nie dopuścisz do tego, aby popełnić ten sam błąd dwa razy.