ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Współpraca WWE i NJPW już wkrótce?

– PPV w stylu WWE vs NJPW brzmi wręcz nieprawdopodobnie, jednak jest wielu zwolenników współpracy tych dwóch federacji. Jednym z nich jest Kenny Omega. IWGP World Heavyweight Champion wziął udział w evencie zorganizowanym przez AXS TV w celu promowania nadchodzącego G1 Special w San Francisco. Oto jak o możliwości współpracy wyraził się The Cleaner:

Zdecydowanie chciałbym coś takiego zobaczyć. Uważam, że w dzisiejszych czasach, z szacunkiem dla innych sportów takich jak koszykówka, baseball czy piłka nożna, wrestling zdecydowanie mógłby mieć podobną popularność do tych dyscyplin. I jedyną szansą na to według mnie byłaby nasza współpraca i danie ludziom tego co najlepsze. Teraz jest bardzo dobra okazja do zrobienia tego i uważam, że obie strony by na tym zyskały.

Omega uważa, że takie połączenie dałoby nam wiele wymarzonych walk takich jak The Elite vs New Day czy Tommaso Ciampa vs Kenny Omega.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552