ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Współpraca WWE i NJPW już wkrótce?

– PPV w stylu WWE vs NJPW brzmi wręcz nieprawdopodobnie, jednak jest wielu zwolenników współpracy tych dwóch federacji. Jednym z nich jest Kenny Omega. IWGP World Heavyweight Champion wziął udział w evencie zorganizowanym przez AXS TV w celu promowania nadchodzącego G1 Special w San Francisco. Oto jak o możliwości współpracy wyraził się The Cleaner:

Zdecydowanie chciałbym coś takiego zobaczyć. Uważam, że w dzisiejszych czasach, z szacunkiem dla innych sportów takich jak koszykówka, baseball czy piłka nożna, wrestling zdecydowanie mógłby mieć podobną popularność do tych dyscyplin. I jedyną szansą na to według mnie byłaby nasza współpraca i danie ludziom tego co najlepsze. Teraz jest bardzo dobra okazja do zrobienia tego i uważam, że obie strony by na tym zyskały.

Omega uważa, że takie połączenie dałoby nam wiele wymarzonych walk takich jak The Elite vs New Day czy Tommaso Ciampa vs Kenny Omega.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783