ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestlingowy koronawirus raport

– Poniżej przedstawiamy raport o koronawirusie dotyczący wrestlingu:

WWE

– Jesteśmy po kolejnej gali WWE w Performance Center. Byliśmy już świadkami dwóch SmackDown oraz jednego RAW. W poniedziałek prawdopodobnie odbędzie się jeszcze RAW na żywo, jednak może być to ostatnia gala live do WrestleManii. Federacja chce dbać o swoich pracowników i w związku z tym planują nagrać wszystkie RAW i SmackDown, a także NXT do WM’ki włącznie. Choć jest to mało prawdopodobne to w rozważaniach WWE jest także nagranie Wrestlemanii, jednak raczej się to nie wydarzy. Przypomnijmy, że WWE przeniosło WrestleManię 36 z Tampy do Performance Center i uczyniła ją dwudniowym show o czym pisaliśmy [TUTAJ] i [TUTAJ].

AEW

– AEW póki jest to możliwe planuje organizować gale na żywo, choć, co oczywiste bez udziału publiczności, tak jak to miało miejsce w zeszłą środę. Ważną informacją jest jednak to, że Tony Khan na Twitterze AEW zapowiedział, że na najbliższym Dynamite nie ujrzymy Blood & Guts Matchu. W pojedynku mieli się zmierzyć Inner Circle (Chris Jericho & Santana & Ortiz & Jake Hager & Sammy Guevara) z The Elite (Cody & Kenny Omega & Matt Jackson & Hangman Page) & „Broken” Matt Hardy. Zamiast tego zobaczymy starcie Jericho z Hardym w walce jeden na jednego. Oprócz tego federacja ta dała swoim zawodnikom wolną rękę w kwestii przepracowywania gal. Poniżej tweet AEW odnośnie Blood & Guts i aktualnie sytuacji w ich federacji:

Japonia
Powoli poprawia się sytuacja w Azji. W związku z tym japońskie federacje powoli przywracają gale z udziałem publiczności, gdyż taki zakaz został zniesiony przez japoński rząd. Na taki krok zdecydowało się DDT Pro Wrestling, które już wczoraj zorganizowało swoją pierwszą galę z publiką. 24 marca do pracy wrócą zawodniczki STARDOM. Swoje gale zaczyna też wznawiać Dragon Gate. Na razie nie ma żadnych komunikatów od AJPW, NJPW oraz Pro Wrestling NOAH, a więc teoretycznie największych federacji wrestlingowych w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jednakże powinniśmy się spodziewać, że i one wrócą do pracy. Przypomnijmy, że koronawirus storpedował gale rocznicową oraz New Japan Cup od NJPW.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552