ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestlerzy WWE, NXT UK, AEW i sceny niezależnej oskarżeni o przemoc na tle seksualnym

– Na Twitterze trwa akcja #SpeakingOut, która dotyczy wyznawania swoich historii związanych z doświadczeniami związanymi z przemocą seksualną i psychiczną. Wiele z tych oskarżeń padło na zawodników wrestlingu. Poniżej znajdzie się cała lista zawodników oskarżonych o takowe czynności.

– Na Twitterze pojawiły się oskarżenia dotyczące Davida Starra, Mikey’ego Whiplasha, NXT Cruiserweight Championa Jordana Devlina, Joe Coffey’ego, Travisa Banksa, El Ligero, Jima Cornnetta i jego żony Stacey, Matta Riddle’a, Davida Laguny, Jimmy’ego Havoca i Jacka Gallaghera.

– Zacznijmy od sytuacji tego ostaniego. Otóż Gallagher został oskarżony o napaści na tle seksualnym przez dwie kobiety, które na Twitterze posługują się nickname’ami Tori i Becky. Pierwsza z nich dodała jednak, że Gallagher nie dopuścił się molestowania na niej, tylko na jej przyjaciółce. Jack nie odpowiedział na zarzuty, natomiast WWE wydało oświadczenie, w którym to poinformowało o zwolnieniu zawodnika z federacji. Był on jej pracownikiem od 2016 roku, kiedy to zadebiutował w Cruiserweight Classic. Poniżej tweet Toni oskarżający Gallaghera. Niestety do tweetu Becky nie udało nam się dotrzeć, ponieważ jej konto jest prywatne i nie mamy do nich dostępu:

Nie znamy się, ale Jack zgwałcił jedną z moich najlepszych przyjaciółek. Długo nad tym myślałam, ale w końcu zdecydowałam się to powiedzieć. Niestety ona nie była gotowa, żeby opowiedzieć swoją historię. Wierzę Tobie, jesteś bardzo odważna <3

– Swoje oświadczenia z kolei wydali Matt Riddle, El Ligero i Jordan Devlin. Każdy z mężczyzn również został oskarżony o przemoc seksualną. Poniżej oświadczenia wszystkich trzech:

Riddle:

Oskarżenia pochodzące od zawodniczki sceny niezalżnej są kompletnie nieprawdziwe i są kolejną próbą nękania i poniżenia państwa Riddle, a także próba zaszkodzenia ich reputacji w społeczeństwie. Przez ostatnie dwa lata byliśmy świadomi, że ta zawodniczka stalkowała rodzinę Riddle. W 2019 roku nasza firma przygotowała prośbę przeciwko tej zawodniczce, żeby zaprzestała cyberstalkingu w Internecie w Circut Court w Orange Country na Florydzie.

Ligero oraz tweety z oskarżeniami od Natalie Sykes:

Odpowiadając na oświadczenia od ludzi takich jak Natalie czy Laura, które powiedziały jak się czuły oraz innych, którzy wysłali niechciane wiadomości, nie mam wymówki. To nieodpowiedni, kłopotliwy i absolutnie zawstydzający sposób działania kogoś zaufanego. Za wszystkie swoje akcje i wszystkie krzywdy, które wyrządziłem szczerze przepraszam. To jest coś, czemu zdecydowanie zaprzeczam i coś o czym rozmawiałem z moim zespołem prawnym. Nie mam najmniejszego uzasadnienia moich akcji. W tych sytuacjach zawiodłem ludzi jako przyjaciel, jako narzeczony i jako przyzwoity człowiek

Jordan Devlin:

Nawet nie chciałem się odnosić do tych krzywdzących oskarżeń wystosowanych przeciwko mnie, ale na listość boską zrobię to dla wszystkich moich followersów i przyjaciół na tej platformie, którzy z jakichkolwiek powodów mogą być nie pewni, zrobię to. Ostatnie oskarżenia postawione przeciwko mnie są całkowicie fałszywe i dementuje je w całości. Jest to przypadek złośliwego, osobistego planu, który został wykonany przeciwko mnie z powodu bardzo odważnego opowiadania o prawdziwych doświadczeniach innych kobiet. W całości to potępiam. To wszystko, co ma do powiedzenia, a teraz będę pracować z zespołem prawniczym, żeby zdecydować, co z tym zrobić. Jordan Devlin

– Swoje oświadczenia i działania podjęły też federacje, do których należą zawodnicy:

WWE:

Osoby indywidualnie są odpowiedzialne za swoje zachowania. WWE ma zero tolerancji w sprawach związanych z przemocą domową, wykorzystywaniem dzieci czy wykorzystywaniem seksualnym. Po aresztowaniu za takie przewinienie, gwiazda WWE zostanie natychmiast zawieszona. Po skazaniu za takie przewinienie, gwiazda WWE zostanie zwolniona ze skutkiem natychmiastowym.

AEW:

Życzymy Jimmy’emu Havocowi wszystkiego najlepszego, gdy otrzyma leczenie i doradztwo, po to, żeby przejść problemy związane ze zdrowiem mentalnym i nadużywaniem substancji w swoim życiu. Jesteśmy świadomi wielu różnych raportów dotyczących Jimmy’ego. Oceniamy jego status z naszą firmą i wydamy oświadczenie, jeżeli sukcesywnie zakończy swoją rehabilitację.

– Z kolei Progress Wrestling wydało oświadczenie, w którym poinfromowało, że David Starr i Marc „Paz Parry nie będą już dłużej pracować dla tej federacji. Z kolei Travis Banks, Jordan Devlin i Scotty Davis zostali zawieszeni na czas nieokreślony. Dodtakowo Davis i Devlin zostali pozbawieni tytułów tag teamowych Progress Wrestling i te obecnie są zwakowane.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556