ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestlerka WWE wraca do treningów po operacjach, Paige zawalczy w Kobiecym Royal Rumble matchu?!

– PWInsider donosi, że kontuzjowana wrestlerka WWE pojawiła się dzisiaj w Performance Center. Mowa o Ruby Riott, która ostatni występ zaliczyła na Live Evencie w Cardiff 17 maja 2019 roku. Od tego czasu przeszła operacje na obu barkach. Nie wiadomo, czy Ruby trenuje już od jakiegoś czasu lecz dopiero dziś jej obecność została wykryta przez fanów, czy też właśnie odbyła pierwsze treningi po operacjach. Nie należy jednak spodziewać się Riott w Royal Rumble matchu. Na powrót do WWE TV będzie ona musiała poczekać nawet kolejne kilka miesięcy.


– Pojawiły się plotki, jakoby w Kobiecym Royal Rumble matchu zawalczyła Paige. Poniżej podsycające je tweety byłej zawodniczki:

Powiedziano mi, że dni chwały mam już za sobą, i że jestem „dziwką” przez rzeczy z moim udziałem, które wyciekły. Znowu to wiem. Ludzie popełniają błędy, gdy są młodzi. Ja nie jestem taką osobą. Także moje dni chwały są dalekie od zakończenia.

Wciąż mam w sobie bardzo długą karierę. 2020 będzie dla mnie dobrym rokiem.


[ZOBACZ TEŻ: WAŻNE OGŁOSZENIE ODNOŚNIE BROCKA LESNARA, DUŻY POWRÓT NA RAW ORAZ WIĘCEJ!]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552